ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب تست شیمی دوازدهم الگو جلد 1

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی، درسنامه و تست

رشته : ریاضی-تجربی

مناسب : ازتابستان 

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب تست شیمی 3 دوازدهم انتشارات الگو با ارائه درس‌نامه‌ های نکته وار و نموداری در ابتدای هر فصل و استفاده از بخش هایی تحت عنوان کلاس درس و روش پرسش و پاسخ برای فهم بهتر مطالب و پاسخ به سوالات کتاب درسی و روبه رو کردن دانش آموز با تست هایی با سطح سختی متفاوت به عنوان مهمنرین نقطه قوت این کتاب کنکوری مطرح شده .
کتاب تست شیمی 3 دوازدهم انتشارات الگو در جلد اول با 409 صفحه و دو فصل برای دانش آموزان مقطع دوازدهم تالیف شده است. این کتاب بر اساس محتوای کتاب درسی و با هدف آموزش عمیق تر مفاهیم درسی و کسب مهارت در حل تست نوشته شده است و به تعریف دیگر مکمل کتاب درسی است و رویکرد آن آموزش نکات و مطالبی است که برای حل تست مفیدند. مولفان در این کتاب با قلمی ساده و روان ، در قالب درس‌نامه‌های چکیده و کاربردی به آموزش مبانی و مباحث فصل اول و دوم شیمی3 پرداخته اند. برای خواندن این کتاب ابتدا باید خلاصه درس را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که روش های حل کردن تست ها و پرسش ها را یاد گرفته اید.
هر فصل کتاب به چند قسمت تقسیم شده است ، در ابتدای هر درس ضمن مرور نکات مربوط به آن ، روش های حل تست آن مباحث با حل مثال های آموزشی مطرح شده است سپس با ارائه تعداد زیادی تست برای تثبیت اطلاعات آموزش داده شده در ذهن شما و ارائه پاسخنامه تشریحی، مبحث به پایان رسیده است . مباحث آموزش داده شده در این کتاب به شرح زیر است :
⦁    فصل اول : مولکول ها در خدمت تندرستی
⦁    480 تست تالیفی
⦁    23 تست ترکیبی
⦁    29 تست کنکور
⦁    23 تست سطح‌دوم
⦁    فصل دوم : آسایش و رفاه در سایه شیمی
⦁    364 تست تالیفی
⦁    20 تست ترکیبی
⦁    52 تست کنکور
⦁    23 تست سطح‌دوم
درباره نویسنده
روی جلد نام آشنای مولفان الگو را می بینیم. جناب مسعود جعفری که مهندس پلیمر از دانشگاه امیرکبیر هستن و مدال برنز شیمی کشوری و جناب آقای روح اله علیزاده که از مدرسین فعال و پرآوازه در فضای مجازی...

سری کتاب
سری تست انتشارات الگو
بر سه اصل درس‌نامه کوتاه و کلیدی ، تست و پاسخ‌نامه تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است.

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
در پنج مدل تست های این کتاب مطرح شده :
⦁    سوالات ترکیبی از چند زیر فصل در بین سوال‌ها و سوال‌های ترکیبی از کل فصل در انتهای سوال‌ها
⦁    خلاصه‌ی نکات مهم در ابتدای فصل و جمع‌بندی مطالب در انتهای هر درس‌نامه
⦁    تفکیک سوال‌ها از لحاظ سطح دشواری و مرتب کردن آن‌ها به صورت ساده به سخت
⦁    بررسی تمام سوالات خود را بیازمایید، با هم بیندیشیم و تمرین‌های دوره‌ای کتاب درسی
⦁    پوشش سوالات کنکور مرتبط با هر زیرفصل در بین سوا‌ل‌ها
⦁    پاسخ‌های کاملا تشریحی، به‌همراه ارائه‌ی نکات تکمیلی

  

⦁    درسنامه شیوا
⦁    پاسخنامه تشریحی
⦁    آموزش مبحث محور
⦁    ترتیب تست ها از آسان به سخت

⦁    نوشتارجدی
⦁    عدم استفاده از محتوای افزوده
⦁    تست های سطح بالا

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید