ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب تست ریاضی یازدهم تجربی الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی، درسنامه و تست

رشته : تجربی

مناسب : ازتابستان 

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب تست ریاضی مقطع یازدهم تجربی انتشارات الگو در 340 صفحه و هفت فصل برای دانش آموزان مقطع یازدهم تالیف شده است . این کتاب بر اساس محتوای ریاضیات سال یازدهم و با هدف آموزش عمیق تر مفاهیم درسی و کسب مهارت در حل تست نوشته شده است و به تعریف دیگر مکمل کتاب درسی است و رویکرد آن آموزش نکات و مطالبی است که برای حل تست مفیدند. مولفان در این کتاب با قلمی ساده و روان ، در قالب درس‌نامه‌های چکیده و کاربردی به آموزش مبانی و مباحث ریاضی یازدهم پرداخته است.
هر فصل کتاب به چند قسمت تقسیم شده است ، در ابتدای هر درس ضمن مرور نکات مربوط به آن ، روش های حل تست آن مباحث با حل مثال های آموزشی مطرح شده است سپس با ارائه تعداد زیادی تست برای تثبیت اطلاعات آموزش داده شده در ذهن شما و ارائه پاسخنامه تشریحی مبحث به پایان رسیده است . مباحث آموزش داده شده در این کتاب به شرح زیر است :
هندسه ی تحلیلی و جبر
هندسه
تابع
مثلثات
توابع نمایی و لگاریتمی
حد و پیوستگی
آمار و احتمال
درباره نویسنده
کاظم اجلالی
متولد 1355 با مدرک تحصیلی لیسانس نرم افزار و سابقه آموزشی از سال 1374 با توانایی تدریس آمار و مدل سازی ، جبر و احتمال ، حسابان ، ریاضی 1 ، ریاضی 2 ، هندسه 1 ، هندسه 2 و سابقه تدریس در مدارس سلام - علامه طباطبايي - نمونه رشد - نمونه فدك و . . .
ارشک حمیدی
نوید صفایی

سری کتاب
سری تست بر سه اصل درس‌نامه، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است .

تست و پاسخنامه تشریحی
سوالات از آسان به سخت با ویژگی های زیر در کتاب قرار داده شده :
۲۱۴ پرسش چهارگزینه‌ای در درس‌نامه‌ها
۱۰۶۵ پرسش چهار‌گزینه‌ای در پایان درس‌نامه‌ها
پاسخ‌های کاملاً تشریحی برای همه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای


 

درسنامه شیوا
آموزش روش حل مساله
آموزش مبحث محور
تستهای آموزشی در درسنامه

درسنامه کوتاه
عدم استفاده از محتوای افزوده
تست های زیاد

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید