بررسی تخصصی کتاب تست ریاضی تجربی دوازدهم الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی، درسنامه و تست

رشته : تجربی

مناسب : شروع در تابستان

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب تست ریاضی تجربی مقطع دوازدهم الگو با هدف کسب توانایی و ارتقا مهارت های داوطلبان در تست زنی با رویکرد آموزش نکات و مکمل کتاب درسی است و برای دانش آموزان مقطع دوازدهم و داوطلبان کنکور سراسری قابل استفاده می باشد . هر فصل کتاب به چند درس تقسیم شده است  که در ابتدای هر درس ضمن مرور نکات مربوط به آن درس روش های اصلی حل تست را با آوردن نمونه های تست آموزشی مطرح نموده است . در تست های انتهای هر بخش به تنوع و بودجه بندی تیپ ها اهمیت داده است . کتاب ریاضی دوازدهم تجربی بر سه اصل درس‌نامه ، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی به قلم علیرضا ارشک حمیدی و کاظم اجلالی تالیف شده است .فصول اصلی ارائه شده در این کتاب شامل مباحث زیر است :

تابع
توابع چند جمله ای
ترکیب توابع
تابع وارون
مثلثات
تناوب و تابع تانژانت
معادلات مثلثاتی
حد بینهایت و حد در بینهایت
حد بینهایت
حد در بی نهایت
مشتق
آشنایی با مفهوم مشتق
مشتق پذیری و پیوستگی
آهنگ تغییر متوسط و آهنگ تغییر لحظه ای ، معادله خط مماس
کاربرد مشتق
اکسترمم های تابع
بهینه سازی
هندسه
تفکر تجسمی و آشنایی با مقاطع مخروطی
دایره
احتمال
احتمال کل
من شخصا عاشق طرح جلد هوشمندانه و خلاقانه ی این کتاب شدم ! متن روان این کتاب ، درسنامه های نسبتا کامل و تعداد متناسب تست این کتاب را برای همه داوطلبان قابل استفاده کرده است .
درباره نویسنده
کاظم اجلالی متولد 1355 با مدرک تحصیلی لیسانس نرم افزار و سابقه آموزشی از سال 1374 با توانایی تدریس آمار و مدل سازی ، جبر و احتمال ، حسابان ، ریاضی 1 ، ریاضی 2 ، هندسه 1 ، هندسه 2 و سابقه تدریس در مدارس سلام - علامه طباطبايي - نمونه رشد - نمونه فدك و . . .
ارشک حمیدی مدرس و مولف فعال ریاضیات

سری کتاب
 سری تست  انتشارات الگو بر سه اصل درس‌نامه کوتاه و کلیدی ، تست و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است.

تست و پاسخ تشریحی
تقسیم مطالب و تست ها بر اساس بخش‌های کتاب درسی
۲۲۹ تست در درس‌نامه‌ها
۱۳۳۳ تست در پایان درس‌نامه‌ها
پوشش سؤالات کنکورهای سراسری سال‌های اخیر
پاسخ‌های کاملاً تشریحی برای همۀ تست ها

 

پاسخنامه تشریحی
آموزش مبحث محور
حجم مناسب

عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید