ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مبتکران

انتشارات : مبتکران

نوع محصول : کمک آموزشی، آموزش محور با تست

رشته : عمومی

مناسب : کمک آموزشی، آموزش محور با تست

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

3 كتاب در يك كتاب که روی جلد کتاب به آن اشاره شده به منظور حضور مباحث پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم در کنار هم می باشد. در اين كتاب تمامی آنچه براي زبان انگليسی كنكور نياز داريد به صورت یكجا ارائه شده است و در بخش های مختلف گرامر ، درك مطلب ، نكات مهم زبان انگليسی سال‌های هفتم تا يازدهم ، واژه نامة كامل و دی وی دی رايگان برای در کنار هم بودن 5 مرحله آموزش ، تثبیت ، ارزیابی ، تسلط و جمعبندی می توان یک منبع مناسب دانست.
درباره نویسنده
دکتر شهاب اناری پزشک، سخنران و نویسنده بین المللی است. آقای دکتر اناری در سال 2015 به عنوان یکی از متخصصان خبره آمریکای شمالی شناخته شد و در 2016 وال استریت ژورنال وی را "استاد بزرگ موفقیت" نامید. به دلیل فعالیتهای متنوع او در سطح بین المللی، پادکست شماره 1 متخصصان در آیتونز او را "تونی رابینز ایران" نامیده است. او همچنین همکار تالیف برایان تریسی در کتاب پرفروش بین المللی Ignite Your Life بوده است.
در ضمن وی نفر اول کنکور ایران در سال 1376 و همچنبن رتبه ی اول کنکور دانشگاه آزاد همین سال بوده و جزو نفرات برتر آزمون علوم پایه ی پزشکی می باشند , مقطع دبیرستان را در دبیرستان استعداد های درخشان علامه حلی گذرانده اند و فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه تهران هستند . ایشان به غیر از برگزاری کلاسهای ضمن خدمت دبیران زبان و تدریس در طرح توانمند سازی دبیران کنکور تهران، مولف ده ها جلد کتاب کمک آموزشی زبان انگلیسی، سخنران، مدرس و ... هستند. در واقع از اصلی ترین برند های آموزش زبان در کشور هستند و خلاصه ماشالا رزومه دارن سنگین...

سری کتاب
به نظر میاد کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور در هیچکدام از سری کتاب های مجموعه مبتکران نمی گنجد و یک کتاب مستقل و منحصر به فرد است. مجموعه های مرشد ، شهاب ، رشادت و گروه های متفاوت تعریف شده در قالب های مشخص شاید به دلیل متفاوت بودن درس زبان در آموزش و تثبیت و تسلط و آزمون و یا به دلیل شرایط خاص مولف هیچکدام این کتاب را در بر نمی گیرن.

درسنامه
درسنامه های این کتاب با بیان روان و محاوره ای تقریبا به صورت کامل مطرح شده.کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور مجموعه‌ای جامع از مبانی مرتبط با زبان پایه‌های دهم، یازدهم و دوازدهم را در اختیار دانش‌آموزان مقطع دوازدهم و داوطلبان کنکور سراسری قرار داده است. دانش‌آموز در روند آموزشی این کتاب نکات گرامری و مبانی کلیدی در آموزش زبان را فرا خواهد گرفت و در مراحل بعد با بررسی و تحلیل سوالات متنوع و پاسخ‌نامه‌ی مندرج در کتاب مهارت‌های چهارگانه‌ی خود را در این حوزه را تقویت خواهد کرد.
کتاب پیش رو دارای یک کتابچه‌ی واژه‌نامه 272 صفحه‌ای از واژگان هفتم تا دوازدهم در قطع جیبی بوده که باعث یادگیری هر چه آسان‌تر لغات زبان انگلیسی کنکور توسط دانش‌آموزان و داوطلبان خواهد شد. درسنامه این کتاب شامل نکات کلیدی با شرح به میزان نیاز برای یادگیری می باشد و می توان به نوعی به عنوان یک کتاب جامع واقعی از آن نام برد.

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
کتاب زبان انگلیسی جامع کنکور شامل پنج نوع تست است.
•    تست های سطح یک که برای فهم کامل درس تمام نکات اصلی کتاب درسی را پوشش می دهند و به عنوان تست های ضروری مطرح می گردند.
•    تست های نوادگان شکسپیر که هدف از طراحی آن ها به چالش کشیدن داوطلبانی با پایه ی زبان انگلیسی قوی است.
•    تست های مروری که در دروس دوم و سوم برای مرور مفاهیم گذشته ، چند تست از دروس پیشین مطرح شده.
•    تست های کنکور که در آخرین بخش تست های گرامر مطرح شده و احترامشون سر جاشونه!
•    تست های واژگان که نهایتا برای تسلط هر چه بیشتر روی واژگان آماده شده.
 

•    آموزش کامل تمام بودجه بندی کنکور
•    طبقه بندی تست ها در پنج گروه
•    شامل بودن هر سه مقطع
 

•    416 صفحه حجم
•    دو رنگ بودن چاپ
•    عدم استفاده از تصاویر
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید