بررسی تخصصی کتاب تابستانه دهم ریاضی گاج

انتشارات : گاج

نوع محصول : کمک آموزشی ، آزمون

رشته : ریاضی

مناسب : تابستان

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب تابستانه دهم ریاضی انتشارات گاج در 152 صفحه شامل تست های طراحی شده برای آزمون های گاج با پاسخ تشریحی
•    همراه با آزمون های منظم هفتگی و آزمون های جمع بندی
•    بودجه بندی طبق آزمون های گاج برای درس خواندن بهتر
•    پاسخ تشریحی کوتاه و بدون آموزش مباحث برای درک و تثبیت بهتر مطالب کتاب درس
•    دانش آموزان گرامی پس از پاسخ گویی به سؤالات می توانند با اسکن کردن کد مربوط به هر آزمون که در پایان آن درج شده و وارد شدن در سایت tabestaneh.gaj.ir با درج نتایج آزمون خود، درصد و عملکرد خود را مشاهده کرده و کارنامه ی آزمون را دریافت کنند
مؤلفان کتاب تابستانه دهم ریاضی (نهم به دهم) سؤالات چهارگزینه‌ای گوناگون از دروس فارسی ، زبان انگلیسی ، عربی ، علوم ، ریاضی ، فیزیک و شیمی را در قالب هفت آزمون طرح نموده‌اند. در پایان هر آزمون به منظور داشتن محلی برای درج جواب‌ها، صفحه‌ای با عنوان پاسخ‌برگ اضافه شده و پاسخنامه‌ی تشریحی آن سؤالات نیز در پایان کتاب پیوست شده است. آزمون‌های کتاب تابستانه شامل دو بخش اجباری و اختیاری است. در بخش اجباری شما به دوره کردن درس‌های سال گذشته خود می‌پردازید که برای ورود به سال تحصیلی جدید به یاد داشتن و مسلط بودن به آن مباحث اهمیت زیادی دارد. در بخش اختیاری کتاب، شما با بخشی از سؤالات کتاب‌های سال تحصیلی جدید خود مواجه هستید.

پیشروی مطالب در این بخش کم است، به نحوی که شما بتوانید مطالب کتاب سال بعد خود را زودتر از آغاز سال تحصیلی دوره کنید و این امر باعث تسلط شما به مطالب، قبل از آغاز سال می‌شود.از ویژگی های ظاهری کتاب که بگذریم ، کتاب تابستانه دهم تجربی گاج بدون ارائه درسنامه بعد از طرح بودجه بندی هر آزمون مستقیم به سراغ سوالات و آزمون از هر درس رفته و به نوعی گویا دفترچه های آزمون های گاج را به هم چسبانده اند تا عنوان کتاب جدیدی را تولید کنند. بدترین اتفاق زمانی است که به سراغ پاسخنامه آن می رویم! پاسخ های نیم تا دو خطی بدون درج درس و ارتباط با عناوین دروس و توضیحات آموزشی که میتوان سبک پاسخنامه آزمون های گاج را جدا در آن دید!
درباره نویسنده
در شناسنامه کتاب از گروه مولفان نام برده شده که بهتر بود گروه طراحان آزمون های گاج ثبت می شد. نام گرانقدر جناب آقای ابولفضل مزرعتی ، مدیر تولید آزمون های گاج نیز به عنوان مدیر تالیف! قید شده است. بزرگوار از بهترین مدیران تولید محتوای آزمون هستند و به تنهایی با تجربه و دانش بالا مدیریت هسته تولید آزمون های سراسری گاج را به عهده دارند. با توجه به سبک کتاب و سمت ایشان در انتشارات وزین گاج تولید کتابی، کپی شده از منابع سوالی طرح شده توسط طراحان آزمون های گاج امری بعید به نظر نمی رسد. البته تولید این کتاب تقریبا ضعیف چیزی از ارزش های شخص ایشان کم نمی کند!

سری کتاب
ایده سری کتاب های تابستانه گاج با هدف ایجاد فضایی برای مطالعه در تابستان و مهیا کردن یک پیشروی برنامه ای برای دوره و پیشروی دروس شبیه به کتاب های آزمون و پیش آزمون های قلمچی است. کاربرد این سری کتاب برای داوطلبان علاقه مند و مستعد است.

درسنامه
در درسنامه این کتاب ابتدا محتوای مرتبط با هر گفتار در ساختار شاخه ای مطرح شده و سپس با کمک گرفتن از تصاویر ، بخش بندی های مختلف یا همان شاخه ها به تشریح تفصیر شده. به نظر با توجه با قلم شیوای اشکان هاشمی و زمان مشخصا زیادی که برای طرح درسنامه ها گذاشته شده این بخش در کتاب زیست‌شناسی پایۀ یازدهم سه‌بعدی نشر الگو قابل استناد و کامل است.

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
بیش از ۲۵۰۰ پرسش‌چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی در سه گروه ارائه شده. گروه A یا همان تست های آسان با کاربرد تثبیت یادگیری بعد از مطالعه درسنامه ، تست های گروه B که تست های کنکورهای سنوات گذشته با سطح متوسط برای تمرین و دوره در روزهای بعد از مطالعه و در نهایت تست های گروه C که تست های سخت کنکوری در این گروه جای گرفته اند.این تست ها برای مرحله آخر و تسلط روی مباحث پیشنهاد می شود.
گاج جان لطفا خلاقیت!

•    کمک در برنامه ریزی
•    ایجاد انگیزه مطالعاتی
•    سوالات استاندارد گاجی

•    درسنامه ندارد
•    پاسخ آموزشی ندارد
•    عدم استفاده از ویدیو

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید