ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب پرسش های چهار گزینه ای جامعه شناسی دوازدهم خیلی سبز

انتشارات : خیلی سبز

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : انسانی

مناسب : از ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

کتاب تست جامعه‌شناسی انتشارات خیلی‌سبز در جلد دوم با همکاری مشترک حبیبه صالح‌نژاد و زهرا نعمتی در 119 صفحه خلق شده و به چاپ رسیده است . این کتاب از چهار بخش درس‌نامه، تست ، پاسخ خیلی تشریحی و ضمیمه تشکیل شده است . دانش‌آموز در این کتاب درس‌نامه‌هایی کاملا تشریحی و جامع را در اختیار دارند . مولفان با بهره گیری از مثال‌ها و توضیحات پایه‌ای مبانی مرتبط با جامعه‌شناسی مقطع دوازدهم را در اختیار دانش‌آموز قرار داده‌اند و در مراحل بعدی با ارائه‌ی مجموعه‌ای از تست ها مهارت او را در تست‌زنی افزایش خواهند داد . از مزیت‌های دیگر این کتاب می‌توان به پاسخ‌نامه‌ی تشریحی مندرج در آن اشاره کرد .
ادبیات نوشتاری این کتاب خیلی سبز هم خودمونی و دانش آموز پسنده ! مولفان سعی به پایبندی به متون کتاب درسی را داشته اند و ابتدا تلاش بر توضیح تمام متون کتاب درسی با درس‌نامه ، مثال و گاه مثال های خارج از کتاب داشته اند. این کتاب با 261 تست و با آموزش کلیدی ده درس جامعه شناسی دوازدهم تالیف شده است . در انتها یک آزمون جامع شبیه ساز کنکور 20 تستی نیز در اختیار شما قرار داده شده.


شنونده باید عاقل باشه
مولف بر اساس مقدمه مدعی است "که درس نامه ها کامل و جامع نوشته شده ، یعنی هیچ مطلبی از کتاب درسی که قابلیت طرح سوال داشته باشه از قلم نیفتاده ! باور نداری ، پیدا کن جایزه بگیر !"
اینجا یک سوال پیش میاد :
•    از کجا میدونید که طراح کنکور امسال از اونجایی که شما فکر نمی کردی سوال بده ؟! بعد شما میاید پاسخگوی داوطلبی باشی که یک تست سرنوشتش رو تغییر داد؟ بچه ها مراقب باشید ، کتاب درسی شرط لازم برای موفقیت شماست ، شاید شرط کافی نباشه . اسم این کتابا روشه ، کمک‌درسی ! یعنی مکمل کتاب درسی ، نه جایگزین کتاب درسی

سری کتاب
سری کتاب های کتاب پرسش های چهار گزینه ای انتشارات خیلی سبز عرفا با فرمت درسنامه معقول و تست های میان وعده ، تست های ترکیبی و در انتها پاسخنامه ی زیادی تشریحی تولید شدن. یه جورایی قابل تحسینه ، البته بیشتر دانش آموز پسنده و ظاهرا هم همین مهمه .

تست و پاسخنامه تشریحی
تست های این کتاب در ابتدا با تقسیم بندی مبحثی و پلکانی از آسان به سخت ارائه شده است و در انتهای درسنامه های یک مقطع به صورت درس به درس مطرح شده است . در پایان کتاب به منظور تفهیم بیشتر مباحث به دانش‌آموزان ، پاسخ‌نامه‌‌های تشریحی و کلیدی سوالات نیز ارائه شده است. خیلی سبزه و پاسخ نامه های خوب تشریحیش!

•    پاسخنامه تشریحی
•    آموزش طبقه بندی شده
•    درسنامه بر اساس کتاب درسی

•    تست کم
•    عدم استفاده از محتوای افزوده
•    مطالب خارج از کتاب درسی

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید