ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب طبقه بندی شده ریاضیات کنکور تجربی قلم چی جلد 2

انتشارات : قلم چی

نوع محصول : کمک آموزشی ، آموزش محور با تست

رشته : تجربی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

در کتاب آبی قلمچی ریاضی کنکور تجربی جلد دوم ، علاوه بر ارائه‌ی پاسخنامه‌ی تشریحی تمام سؤال‌های جلد اول مولف به آموزش راه حل کوتاه یا روش دوم حل برخی از سوال‌ها  پرداخته است. از ویژگی های خوب این کتاب می توان به ارائه ی روش حل تیپ تست ها اشاره کرد که خود می تواند به جهت یادآوری نکات در حین مشاهده و بررسی پاسخنامه مفید واقع شود. این کتاب شامل پاسخنامه ی پانزده فصل از نمونه سوالات در جلد 1 به شرح زیر است :
_ الگو و دنباله 
_ توان های گویا و عبارت های جبری
_ معادله ها و نامعادله ها
_ هندسه تحلیلی 
_ هندسه یازدهم 
_ تابع 
_ مثلثات
_ توابع نمایی و لگاریتمی
_ حد و پیوستگی
_ مشتق 
_ کاربرد مشتق 
_ هندسه دوازدهم
_ شمارش بدون شمردن
_ احتمال
_ آمار 

این کتاب در 380 صفحه ، 15 فصل  با حل تشریحی و بررسی گزینه ها سعی بر ارائه پاسخنامه‌ای کامل را داشته . در این کتاب پاسخ 3000 تست همراه با ارائه ی روش حل تیپ تست ها و راه حل مختصر برخی از تست ها با تقسیم بندی درس به درس طبق جلد اول نوشته شده است.شاید تنها موضوعی که به این پاسخنامه وارد باشه این هست که فضای کوچکی به حل مسائل و بررسی اشکال اختصاص داده شده که از نظر آموزشی شاید برای دانش آموزان خسته کننده باشد اما اگر شرایط داوطلبان را در سر جلسه ی کنکور در نظر بگیریم متوجه شباهت میزان فضای اختصاص پیدا کرده به هر تست در کتاب و دفترچه آزمون میشویم .


سری کتاب
در این سری کتاب ، با نام مستعار آبی قلمچی ، سوالات طبقه بندی شده ، مبحث به مبحث ، با الگوریتم استاندارد بر پایه پنج مرحله  یادگیری ، با فهرست دقیق و درخت دانش و درسنامه کوتاه و مفید و پاسخنامه های متناسب قابل استفاده است . از مزایای مهم این سری راهکارهای مشاوره ای و روش استفاده از این کتاب است .


وجه تمایز
اونایی که توی آموزش سبقه علمی دارن میدونن ، جناب کاظم قلمچی ، قبل از اینکه یک ناشر باشن ، یک انسان با هوش با نگاه یک مشاور تحصیلی موفق بودن که اولین سری طبقه‌بندی شده را به عنوان الگوی تمام نشر هایی که این روزا به دلیل تبلیغات بیش از حد یا رنگ و لعاب کتاباشون شما می پسندید ، تولید کردن . هنوز هم وقتی صفحه اول کتابشون را باز کنید متوجه تفاوت ریشه دار این کتاب با کتب دیگر می شوید . بوی نظم میده کلا !


 پاسخنامه تشریحی
_ پاسخنامه 3000 تست با تقسیم بندی زیر در آبی ریاضی قلمچی به شرح زیر وجود دارد :
_ پاسخ 640 تست از کنکورهای سراسری داخل و خارج کشور
_ پاسخ 1149 تست از آزمون های کانون
_ پاسخ 1211 تست تالیفی برای پوشش کامل کتاب درسی 

_ پاسخنامه تشریحی
_ تیپ بندی پاسخ ها

عدم استفاده از محتوای افزوده

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید