ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب دور دنیا در چهار ساعت ریاضی گاج جلد دوم

انتشارات : گاج

نوع محصول : کمک آموزشی، کتاب شبیه ساز کنکور

رشته : ریاضی

مناسب : ایام جمعبندی

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..


کتاب دور دنیا در چهار ساعت ریاضی گاج جلد دوم حاوی پاسخنامه تشریحی 12 دوره آزمون‌ داخل و خارج از کشور در طول سال‌های 92 تا 97 در دروس عمومی و اختصاصی رشته ریاضی است. به دلیل تغییرات در نظام آموزشی سؤالات کنکور سراسری در سال‌های مذکور از کتاب‌های درسی نظام قدیم آموزشی طرح شده است و داوطلبان کنکور 98، کتاب‌های نظام جدید را در دوران تحصیل خود مطالعه کرده‌اند و با توجه به تفاوت‌های این دو نظام آموزشی با یکدیگر و تغییرات چشمگیری که برخی از دروس و مباحث داشته‌اند، ادیت و به‌روز‌رسانی این تست‌ها به‌منظور کارآمدی برای داوطلبان امری اجتناب‌ناپذیر بوده. به همین دلیل مؤلفان با بررسی و واکاوی تست‌‌ها و جایگزینی مواردی که در کتاب‌های درسی جدید حذف و یا دچار تغییرات اساسی شده بود، تلاش برای به‌روزرسانی آن کرده‌اند. این تغییرات در برخی تست‌ها جزئی و در برخی دیگر بیشتر و صورت کلی بوده که با ذکر میزان تغییر در انتهای تست، داوطلب را در جریان امر گذاشته‌اند. کتاب دور دنیا در 4 ساعت فضایی است برای بررسی جوانب متعددی که در کنکور سراسری با آن مواجه خواهید شد. گروه مؤلفان گاج در این کتاب به تفسیر و بررسی سؤالات عمومی و اختصاصی آزمون سراسری در رشته‌ی انسانی می‌پردازند. به این ترتیب می‌توانید بخش‌هایی را که اهمیت ویژه‌ای در کنکور داشته‌اند یا در آن مباحث نقاط ضعف بیشتری دارید، در اولویت قرار دهید.


درباره نویسنده
گروه مولفان انتشارات گاج در دروس دروس ریاضی ، شیمی ، فیزیک ، زبان انگلیسی ، معارف اسلامی ، ادبیات فارسی و عربی را دراین مجموعه ادیت ، جایگزین و پاسخگو بودند.

سری کتاب
کتاب دور دنیا در چهار ساعت انتشارات گاج بعد از گذشت چند دوره از کتاب زرد قلمچی با الگویی مشابه ، اما با یک تفاوت خاص و چند مزیت توانست بازار را از آن خود کند. اولین و خاص ترین ویژگی منحصر به فرد در چاپ اول این مجموعه، حضور سوالات خارج از کشور برای اولین بار در ایران بود.ویژگی مهم دیگر این محصول پاسخنامه کامل و تشریحی آن بود. بلافاصله همه ی ناشران با محصولات مشابه سوالات خارج کشور را به مجموعه خود اضافه کردند. بازار تا 1397 در این محصول کاملا در اختیار این ناشر بود تا اینکه کنکوریوم انتشارات مهروماه توانست با سبک و کیفیت خود بخش بزرگی از مخاطبان را جذب کند.
کاربرد این کتاب با توجه به تفکیک آزمون های سنوات گذشته در ایام عید و بعد از آن برای شبیه سازی نسبی فضای کنکور است.

•    پاسخ های آموزشی
•    پاسخنامه تشریحی

 

•    عدم وجود درسنامه
•    عدم وجود راهکار مشاوره ای
•    عدم آموزش تحلیل آزمون

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید