بررسی تخصصی کتاب کتاب موج آزمون شیمی دوازدهم الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : آزمون های درسی بر اساس کتاب درسی

رشته : ریاضی-تجربی

مناسب : از عید تا کنکور

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

توضیح کوتاه
•    درسنامه های کوتاه مناسب دوره
•    آزمون های درسی بر اساس کتاب درسی
•    ۳۸آزمون تألیفی ۲۰ سوالی از شیمی۱۲
•    ۷آزمون تألیفی ۳۵ سوالی مطابق با سرفصل کنکور

توضیحات
کتاب موج آزمون شیمی دوازدهم الگو شامل خلاصه درس و بیان تمام نکات کنکوری به صورت مجزا در هر فصل، مناسب برای جمع‌بندی داوطلبان کنکور ریاضی و تجربی برای دوره مباحث که به صورت نسبی از مباحث اطلاعاتی دارند . این کتاب شامل ۳۸ آزمون تألیفی ۲۰ سوالی از شیمی۱۲ به سبک کنکورهای جدید و ۷ آزمون تألیفی ۳۵ سوالی مطابق با سرفصل کنکور سراسری و ۵ آزمون ترکیبی ویژۀ دوران جمع‌بندی از شیمی۱۰، شیمی۱۱، شیمی۱۲، جامع کنکور و جامع مسأله می باشد.
بر خلاف 4 ناشر برتر دیگر موج آزمون مدل شبیه سازی و جمعبندی منحصر به فردی را ارئه داده است و این دیدگاه جدید نشان دهنده مدیریت خلاق این نشر و یا مشاوران خلاق این مدیر است!


درباره نویسنده
موج آزمون ریاضی تجربی به قلم آقایان مسعود جعفری و امیرحسین معروفی تالیف شده است. مسعود جعفری دارای مدرک مهندسی پلیمر از دانشگاه امیرکبیر ، مدرس شيمي سال چهارم دبيرستان‌هاي انرژي اتمي ،فرزانگان1 و کوشش منطقه 3 ، مسئول گزینش و طراح سوال آزمون های قلم چی پیش دانشگاهی ، مسئول گروه شيمي آزمون‌هاي مدارس برتر انرژي اتمی ، مسئول گروه المپياد شيمي باشگاه المپياد انرژي اتمي و مسئول گروه شيمي انتشارات الگو هستند.

سری کتاب
موج آزمون ها با یک نگاه خلاقانه از یک سبک قدیمی مشاوره تولید شده. در مدارس خاص با داوطلبان قوی همیشه در ایام عید و بعد از آن به منظور جمعبندی از آزمون های مبحثی استفاده می شد. مطالعه بخش به بخش کتاب درسی و جزوات مرتبط اساتید ، سپس آزمون های مبحثی الگوی این مدل برنامه ریزی بوده. موج آزمون ها با مولفین با سابقه و الگوی تالیف مشخص ، درسنامه های گوتاه جهت دوره مباحث مطالعه شده در گذشته ، پیشروی صفحه به صفحه با کتاب درسی با تست های تالیفی و تست های کنکور ترکیب مورد احترامی را تولید کرده است.

درسنامه
درسنامه های کوتاه کلیدی با بیان مهمترین نکات هر مبحث در حد دو تا سه صفحه با هدف دوره و نگاهی گذرا به مطالب قبل از هر آزمون قرار گرفته است. تقریبا میتوان گفت درسنامه های این کتاب شبیه نت برداری های یک دانش آموز دقیق است. این مدل مرتب در درسنامه ی کوتاه از نشانه های دانش و قدرت تالیف مولفان این محصول به حساب می آید.

تست و پاسخنامه تشریحی
همانطور که گفتم تست های تالیفی و کنکور در کنار هم قرار گرفته اند و در انتهای کتاب قبل از پاسخ نامه کلیدی ، پاسخنامه تشریحی با نکات آموزشی و ارائه راه حل کامل در اختیارتان قرار دارد.

•    آزمون های مبحثی و شبیه ساز
•    تطابق با کتاب درسی
•    پاسخنامه تشریحی

 

•    درسنامه کوتاه و کلیدی
•    حجم زیاد
•    دو جلدی بودن

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید