ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب موج آزمون فیزیک تجربی پایه الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : آزمون های درسی بر اساس کتاب درسی

رشته : تجربی

مناسب : از عید تا کنکور

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

توضیح کوتاه
•    درسنامه های کوتاه مناسب دوره
•    آزمون های درسی بر اساس کتاب درسی
•     در کل ۷۳ آزمون شامل ۱۶۴۰تست
•    جلد اول فیزیک پایه

توضیحات
موج آزمون فیزیک ریاضی پایه الگو شامل خلاصه درس و بیان تمام نکات کنکوری به صورت مجزا در هر فصل، مناسب برای جمع‌بندی داوطلبان کنکور ریاضی برای دوره مباحث که به صورت نسبی از مباحث اطلاعاتی دارند .
موج آزمون فیزیک پایه رشته تجربی شامل آزمون‌های ترکیبی فصل‌های مختلف از دو یا سه فصل کتاب فیزیک ۱ و کتاب فیزیک ۲ ، پنج آزمون کلی از کتاب فیزیک ۱ پایۀ دهم ۲۵ تستی ، پنج آزمون کلی از کتاب فیزیک ۲ پایۀ یازدهم ۲۵ تستی ، پنج آزمون کلی از هر دو کتاب ۳۰ تستی ، پاسخ‌های کاملاً تشریحی به همراه نیم‌نگاه‌هایی برای فهم بیشتر نکات در حل تست ، تست‌های کنکور سراسری منطبق شده سال‌های گذشته براساس کتاب‌های درسی جدید است.
موج آزمون فیزیک ریاضی پایه الگو در کل ۷۳ آزمون شامل ۱۶۴۰تست است.
بر خلاف 4 ناشر برتر دیگر موج آزمون مدل شبیه سازی و جمعبندی منحصر به فردی را ارئه داده است و این دیدگاه جدید نشاندهنده مدیریت خلاق این نشر و یا مشاوران خلاق این مدیر است! البته از خلاقیت بگذریم این حجم صفحات به نوعی داوطلب را ملزم به استفاده از این نهایتا از دی ماه می کند و صرفا به غیر از داوطلبان قوی گروه هدف دیگری را در بر نمی گیرد.
درباره نویسنده
موج آزمون ریاضی تجربی به قلم آقایان رضا خالو و امیرعلی میری تالیف شده است. رضا خالو مولف پانزده جلد کتاب از علوم نهم تا فیزیک کنکور در نشر الگو و از مدرسین علمی محسوب می گردد. جناب امیرعلی میری نیز از مدرسین دبیرستان های سلام و از مولفین فعال این انتشارات است.

سری کتاب
موج آزمون ها با یک نگاه خلاقانه از یک سبک قدیمی مشاوره تولید شده. در مدارس خاص با داوطلبان قوی همیشه در ایام عید و بعد از آن به منظور جمعبندی از آزمون های مبحثی استفاده می شد. مطالعه بخش به بخش کتاب درسی و جزوات مرتبط اساتید ، سپس آزمون های مبحثی الگوی این مدل برنامه ریزی بوده. موج آزمون ها با مولفین با سابقه و الگوی تالیف مشخص ، درسنامه های گوتاه جهت دوره مباحث مطالعه شده در گذشته ، پیشروی صفحه به صفحه با کتاب درسی با تست های تالیفی و تست های کنکور ترکیب مورد احترامی را تولید کرده است.

درسنامه
درسنامه های کوتاه کلیدی با بیان مهمترین نکات هر مبحث در حد دو تا سه صفحه با هدف دوره و نگاهی گذرا به مطالب قبل از هر آزمون قرار گرفته است. تقریبا میتوان گفت درسنامه های این کتاب شبیه نت برداری های یک دانش آموز دقیق است. این مدل مرتب در درسنامه ی کوتاه از نشانه های دانش و قدرت تالیف مولفان این محصول به حساب می آید. استفاده از الگوهایی شامل خلاصه درس به صورت نمودارهای درختی برای یادآوری مطالب درسی هر فصل از ویژگی های ارزشمند این کتاب محسوب می شود.

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
همانطور که گفتم تست های تالیفی و کنکور در کنار هم قرار گرفته اند و در انتهای کتاب قبل از پاسخ نامه کلیدی ، پاسخنامه تشریحی با نکات آموزشی و ارائه راه حل کامل در اختیارتان قرار دارد.

 

•    آزمون های مبحثی و شبیه ساز
•    درسنامه درختی
•    تطابق با کتاب درسی
•    پاسخنامه تشریحی

•    درسنامه کوتاه و کلیدی
•    حجم زیاد
•    دو جلدی بودن

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید