ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب آموزش و تست حسابان 1 یازدهم مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی، آموزش ، تست 

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : مقطع یازدهم

توضیحات بیشتر..

توضیحات
بررسی تخصصی کتاب آموزش و تست حسابان 1 یازدهم مهروماه
در کتاب آموزش و تست حسابان یک مقطع یازدهم انتشارات مهروماه مفاهیم هر درس ،به درسنامه های مختلف تقسیم بندی شده است و در هر درسنامه سعی شده است مطالب به طور کامل بسط و ارائه شود . اثبات های مورد نیاز در چارچوب کتاب درسی ارائه گردیده و از بیان اثبات های خارج از کتاب اجتناب شده است.  این کتاب در پنج فصل در اختیار شما قرار گرفته است :
•    فصل یک : جبر و معادله با 315 تست
•    فصل دو : تابع با 242 تست
•    فصل سه : توابع نمایی و لگاریتمی با 230 تست
•    فصل چهار : مثلثات با 239 تست
•    فصل پنج : حد و پیوستگی با 288 تست

 ارائه مثال‌های متعدد بر پایه کسب مهارت‌های حل مسئله از دیگر ویژگی های این کتاب است .  پوشش کامل کتاب درسی و وفاداری به ساختار و چارچوب آن و درسنامه مفهومی و جامع همراه با مثال های آموزشی نیز از محاسن مهم آن محسوب می شوداین کتاب 456 صفحه ای شامل 1314 تست می باشد. 


درباره نویسنده
•    عباس اشرفی مدرس فعال در زمینه حسابان و ریاضیات تجربی ، با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد معماری از داشگاه تهران ، سرپرست دپارتمان ریاضی انتشارات مهروماه ، سابقه 22 تالیف را در رزومه خود دارد. ایشان رتبه 142 کنکور سراسری و در گذشته از مدیران ارشد کانون فرهنگی آموزش ، قلمچی نیز بوده اند.
•    حامد فرضعلی بیک دارای مدرک کارشناسی مهندسی مواد- متالورژی استخراجی از دانشگاه صنعتی شریف ، مدرس حسابان وریاضی تجربی ، سابقه 8  عنوان تالیف را در رزومه خود دارد .
•    علیرضا نداف زاده با مدرک مهندسی مکانیک از دانشگاه صنعتی شریف نیز مدرس حسابان در علامه طباطبائی و از فعالان آموزشی محسوب می شوند. 


سری کتاب
کتاب های پاورتست مهروماه با رویکرد آموزش  تثبیت ، تسلط و ارزیابی صفر تا صدی مفاهیم کتاب های درسی در راستای پوشش آموزش تا ارزیابی از درسنامه ، تست ، آزمون و پاسخنامه تشریحی تشکیل شده است و با سطح سختی بالاتر نسبت به کتب جامع این ناشر در بازار ارائه شده است.  کتاب های پاورتست برای هر مبحث معین ، ابتدا درسنامه ای مفید و جذاب ، سپس تست های مرتبط به آن فصل ارائه شده است. درسنامه ها شامل مفاهیم اصلی و بنیادی کتاب درسی بوده و به نکات حاشیه ای که دور از موضوع محوری و اصلی اند ، پرداخته نشده است. از طرفی ضمن ارائه پاسخ تشریحی تست ها ، برخی نکات ویژه تست در قالب " راهبردهای آموزشی " آورده شده است .

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
تست ها و تمرین های این کتاب شامل موارد زیر است : 
- تست های تالیفی استاندارد و پوشش تمام تست های کنکورهای 10 سال اخیر (تا سال 96)
- روش های منحصر به فرد در آموزش مفاهیم درسی مانند «ده فرمان لگاریتم» ، «ذره بین حد» و...
- چیدمان دقیق آموزشی تست ها از ساده به دشوار در هر مبحث
- پاسخ های کاملاً تشریحی ، مفهومی و جامع
- «راهبرد»های منحصر به فرد برای حل فوق سریع تست ها در کنار پاسخ های تشریحی

 

•    درسنامه کامل مطابق کتاب درسی
•    تست های کنکور و تالیفی

•    گروه کاربری پرتلاش

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید