ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب پرسش های چهار گزینه ای دین و زندگی یازدهم انسانی خیلی سبز

انتشارات : خیلی سبز

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : انسانی

مناسب : تا قبل از عید

گروه کاربری : همه دانش آموزان

توضیحات بیشتر..

توضیحات

کتاب پرسش‌های چهارگزینه‌ای دین و زندگی مقطع یازدهم رشته انسانی  انتشارات خیلی سبز‌ یک کتاب مناسب برای کسانی که به دنبال یادگیری عمیق و مفهومی و پاسخ به درصد بالایی از تست‌های کنکور هستند . کتاب دین و زندگی  که برای پایه یازدهم انسانی تألیف شده کتابی جامع و مفید ، با ساختاری روان برای شما است . ویژگی خاص این کتاب ، وجود عین متن کتاب درسی در آن است که شما را از مراجعه به کتاب بی نیاز می کند . در هر قسمت از متن کتاب درسی یک سوال کلیدی آمده که مفهوم کلی آن قسمت را برای شما مشخص کند و این امر برای امتحانات تشریحی شما نیز به شدت کاربردی است . پیام احادیث و آیات به صورت کامل درج شده است و نکات خاص درس ها در قسمت هایی به نام بیشتر بدانیم مکتوب شده است . 
در انتهای هر موضوع یک قسمت جمعبندی و نکات قرار گرفته است که ، خلاصه آن قسمت را به شکل نموداری برای شما ترسیم کرده است .
این کتاب 300 صفحه ای با حجمی مناسب و رویکرد آموزشی کامل منطبق بر اصول یادگیری داوطلب با 824 تست به قلم حامد دورانی و فیروز نژادنجف تالیف شده است .


سری کتاب
سری کتاب های کتاب پرسش های چهار گزینه ای انتشارات خیلی سبز عرفا با فرمت درسنامه مفصل و تست های میان وعده ، تست های ترکیبی و در انتها پاسخنامه ی زیادی تشریحی تولید شدن. یه جورایی قابل تحسینه ، البته بیشتر دانش آموز پسنده و ظاهرا هم همین مهمه . البته در این کتاب دین و زندگی به نظر من حجم آموزشش به تستش می چربه !

 

•    پاسخنامه تشریحی
•    آموزش طبقه بندی شده
•    چکیده نموداری
•    درسنامه بر اساس کتاب درسی

•    تست کم
•    عدم استفاده از محتوای افزوده

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید