ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب جامع جغرافیای انسانی خیلی سبز

انتشارات : خیلی سبز

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : انسانی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

توضیحات
کتاب تست جغرافیای جامع رشته انسانی انتشارات خیلی سبز با همکاری زهرا نعمتی و الهه همایون زاده در 300 صفحه و با 1240 تست و درسنامه های کامل و تست های آموزشی  ، با شعار تست به همراه آموزش مفهومی به تأليف رسيده است . جامعه هدف اصلی این کتاب داوطلبان کنکور سراسری هستند که با تكيه بر اين كتاب، شناخت خود از مبانی و مباحث مندرج در كتاب‌های جغرافیای دهم ، یازدهم و دوازدهم تقويت خواهند كرد .
این کتاب به صورت درس محور تالیف شده است و با درسنامه های  جامع و مملو از جداول و تصاویری که در متون کتاب به صورت گسسته آمده با آموزش درس به درس هر سه مقطع در 158 صفحه ابتدایی کتاب پرذداخته است . سپس با 389 تست کنکور سراسری سنوات گذشته در کنار تست های تالیفی مقطع دهم را به ارزیابی گذاشته است . با همین رویه 466 تست مقطع یازدهم و 385 تست دوازدهم در اختیار شما قرار داده است . در ادامه پاسخ های خیلی تشریحی و در انتها پاخنامه کلیدی را در اختیارتان قرار داده است .
استفاده از تمام شکل ها و نمودار های موجود در کتاب درسی ، با پایبندی کامل مولفین به متون کتاب درسی جغرافیا ، تقریبا خیال شما را از جهت اتکا به این منبع راحت می کند .
سری کتاب
سری کتاب های کتاب پرسش های چهار گزینه ای انتشارات خیلی سبز عرفا با فرمت درسنامه مفصل و تست های میان وعده ، تست های ترکیبی و در انتها پاسخنامه ی زیادی تشریحی تولید شدن. یه جورایی قابل تحسینه ، البته بیشتر دانش آموز پسنده و ظاهرا هم همین مهمه
جغرافیا و کنکور
جغرافیا یک درس ساده با متن ساده و قابل درک و همچنین شکل ها و نقشه هایی که در کنکور 98 بر خلاف تصور همه از آن تست آمد !

 مسئله ی خاصی با درس جغرافیا وجود ندارد جز تنبلی! سادگی درس جغرافیا نباید باعث بشه که حواستون از این درس راحت پرت شه! اتفاقا خیلی بهش اهمیت بدید چون خیلی راحت میتونید خودتون رو به درصد بالا برسونید و البته که خیلی از دوستانتون هم  این درس رو خوب جواب میدن. پس نباید از این غافله عقب موند! چون متن درس ها سنگین نیست، عموما سرعت مطالعه این درس بالاست و این خیلی خوبه چون امکان مرور بیشتر رو بهتون میده و مرور بیشتر ، تسلط بیشتر و در نتیجه پاسخگویی بهتر!
خلاصه نویسی برای جغرافیا از پیشنهادات همیشگی است و لقمه مهروماه جغرافیا این خلاصه نویسی را برای شما تولید کرده است . بخصوص که مرورهاتون رو راحتتر و بیشتر میکنه . تست هم بزنید به همون دلایلی که برای درس تاریخ باید تست بزنید!
 

•    پاسخ های خیلی تشریحی
•    درسنامه های کامل
•    پایبندی به کتاب درسی
•    حجم متناسب

•    چاپ دو رنگ
•    تصاویر سیاه و سفید
•    عدم استفاده از محتوای افزوده آموزشی

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید