ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب پرسش های چهار گزینه ای زبان دهم مبتکران

انتشارات : مبتکران

نوع محصول : کمک آموزشی، آموزش و تست

رشته : عمومی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : مقطع : دهم

توضیحات بیشتر..

توضیحات
کتاب تست جامع زبان مقطع دهم انتشارات مبتکران مختص دانش‌آموزان این مقطع و بر اساس کتاب درسی تولید شده است. این کتاب قصد دارد به دانش‌آموزان پایه دهم کمک کند تا بر تمامی مطالب و نکات گرامری کتاب مسلط شوند و بتوانند مطالب آموخته شده خود را در شرایط گوناگون به کار گیرند . کتاب تست جامع زبان دهم شهاب اناری مبتکران از بخش های زیر تشکیل شده است :
1) آموزش گرامر : آموزش و تست با پاسخ تشریحی : در این قسمت ، نکات اصلی و اولیه دروس به طور کامل همراه تمرینات موضوعی و نکات تکمیلی آورده شده است . در انتها نیز پرسش های تستی تألیفی و کنکوری مختص مباحث به همراه پاسخ های تشریح آمده است.
2) آموزش واژگان: آموزش همراه با ارائۀ برنامه مطالعاتی ، تست با پاسخ تشریحی : واژگان جدید هر درس در چند جلسه تقسیم شده است . همه واژگان دارای تلفظ، مترادف متضاد و جمله های کاربردی هستند. سپس پرسش های تستی مربوط ارائۀ شده است.
3) آموزش درک مطلب : آموزش تکنیک های متن خوانی ، تست با پاسخ تشریحی:
4) آزمون نمونه تستی : در انتهای هر فصل یک آزمون جامع بیست سوالی شامل 4 سوال گرامر ، 7 سوال واژگان ، 5 سوال کلوز تست و یک متن 4 سوالی تألیف شده است . واژه نامه جیبی همراه شامل تمامی واژگان سال هفتم تا دهم متوسطه به همراه تلفظ، معنی و مثال های کاربردی است.
DVD ضمیمه حاوی فایل های صوتی تلفظ واژگان سال دهم و فایل آموزش تصویری روش های بادگیری گرامر و لغت است. همراه با پاسخ های کاملا تشریحی کلیه تستها . این کتاب همراه با ضمیمه رایگان واژگان جیبی و دی وی دی واژگان.گرامر و تلفظ ارائه شده به عنوان هدیه خرید کتاب زبان دهم مبتکران ، دکتر اناری و همکار تالیف مهندس شهلایی کلاس های اینترنتی زنده و رایگان وبینار برای شما برگزار می کنند که در آن می توانید نکات کلیدی درس زبان را یاد بگیرید و سوالاتتان را مستقیما از اساتید بپرسید . این کتاب در چهار درس در اختیار دانش‌آموزان این پایه قرار گرفته است :


•    lesson 1 : saving nature
•    lesson 2 : wonders of creation
•    lesson 3 : the value of knoeledge
•    lesson 4 : traveling the world
درباره نویسنده
-دکتر شهاب اناری پزشک ، سخنران و نویسنده بین المللی است. آقای دکتر اناری در سال 2015 به عنوان یکی از متخصصان خبره آمریکای شمالی شناخته شد و در 2016 وال استریت ژورنال وی را "استاد بزرگ موفقیت" نامید. به دلیل فعالیتهای متنوع او در سطح بین المللی، پادکست شماره 1 متخصصان در آیتونز او را "تونی رابینز ایران" نامیده است. او همچنین همکار تالیف برایان تریسی در کتاب پرفروش بین المللی Ignite Your Life بوده است. در ضمن وی نفر اول کنکور ایران در سال 1376 و همچنبن رتبه ی اول کنکور دانشگاه آزاد همین سال بوده و جزو نفرات برتر آزمون علوم پایه ی پزشکی می باشند , مقطع دبیرستان را در دبیرستان استعداد های درخشان علامه حلی گذرانده اند و فارغ التحصیل پزشکی عمومی دانشگاه تهران هستند . ایشان به غیر از برگزاری کلاسهای ضمن خدمت دبیران زبان و تدریس در طرح توانمند سازی دبیران کنکور تهران، مولف ده ها جلد کتاب کمک آموزشی زبان انگلیسی، سخنران، مدرس و ... هستند. در واقع از اصلی ترین برند های آموزش زبان در کشور هستند و خلاصه ماشالا رزومه دارن سنگین...
-مهندس روزبه شهلایی نیز کارشناس ارشد مهندسی مکانیک از دانشگاه علم و صنعت ، مدرس درس زبان عمومی و زبان تخصصی در مراکز برتر آموزشی کشور ، مدرس آزمون های بین المللی کمبریج و طراح آزمون های آزمایشی قلمچی، مدارس برتر (نشانه) و دو تست است.

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
همانطور که در بالا گفتیم تست های هر درس شامل موارد زیر است :
•    گرامر
•    واژگان
•    درک مطلب
•    کلوز تست

•    پاسخنامه تشریحی
•    محتوای افزوده و وبینار رایگان
•    تیپ تست های متنوع
•    درسنامه بر اساس کتاب درسی

ندارد

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید