بررسی تخصصی کتاب لقمه واژگان تصویری زبان انگلیسی دهم مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : عمومی

مناسب : شروع از اواسط سال

گروه کاربری : همه دانش آموزان

توضیحات بیشتر..

کتاب جیبی یا همان لقمه واژگان تصویری زبان انگلیسی پایه دهم انتشارات مهروماه، کتابی متفاوت و کاربردی محسوب می شود . کتابی که پیش روی ماست حاوی 4 بخش می باشد که بخش اول شامل معنی لغات همراه با جملات مثال برای هر واژه و ارائه تمرین بلافاصله بعد از هر لغت و تثبیت آنی معنی لغات در ذهن خواننده است. همچنین در انتهای هر درس به بررسی لغات متضاد و هم معنی در آن درس پرداختهاند. در بخش دوم این کتاب، گرامر به صورت درس به درس و مصور آموزش داده شده که باعث درگیر شدن حافظه تصویری شده و نکات در طولانی مدت در خاطر خواننده میماند. بخش سوم کتاب به پاسخ تمارین وازگان در بخش اول اختصاص داده شده که پاسخ تمارین با ترجمه ی نکات همراه بوده که خود باعث دوره مفاهیم آموخته شده میشود. بخش چهارم و بخش آخر کتاب به جمعبندی لغات پایه های هفتم، هشتم، نهم و دهم با دسته بندی موضوعی و الفبایی پرداخته اند. در این کتاب تلاش شده تا مطالب مهم را به صورت نکته وار و درس نامه های کلیدی در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا یادگیری منسجم تر و آسان تر شود .
مباحث آموزش داده شده در ای کتاب کوچک به شرح زیر است :
بخش اول : واژگان شامل 4 درس
بخش دوم : گرامر شامل 4 درس
بخش سوم : پاسخ تمرین ها شامل 4 درس
بخش چهارم : ضمیمه شامل واژه نامه موضوعی و الفبایی

 این کتاب جیبی در 248 صفحه با محتوای تمام لغات سال دهم توسط حمیدرضا نوربخش نوشته شده است . این کتاب منبع مناسبی به عنوان مکمل کتاب درسی محسوب می شود و به شما دانش آموزان برای دوره و حفظ سریع لغات پیشنهادش می کنم. 

سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

درباره مولف
حمیدرضا نوربخش
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته MBA از دانشگاه تهران و  کارشناسی رشته مکانیک ، سابقه تدریس زبان انگلیسی در مدارس فرزانگان، سمپاد پسرانه، علوم پزشکی، توحید، آموزشگاه های اوج، نگرش، راه موفقیت و سابقه پانزده  عنوان تالیف در نشرهای خیلی سبز، کلک معلم، رمزینهو مهروماه را در کارنامه دارند. 

 

حجم مناسب از مطالب مفید
ابعاد فیزیکی جیبی

عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید