ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه عربی دوازدهم مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : ریاضی-تجربی

مناسب : تمام ایام سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب لقمه عربی دوازدهم انتشارات مهروماه با توجه به اهمیت امتحانات نهایی دوازدهم ، همچنین اهمیت درس عربی در کنکور با محتوای زیر نوشته شده است :
ترجمه سطر به سطر لغات
مترادف ها و متضاد ها
تحلیل و تجزیه لغات
ترجمه ابیات
اصطلاحات کتاب
سه نمونه سوال شبیه ساز امتحان نهایی
تمارین تشریحی
مفهومی و ترجمه محور
واژگان الفبایی ( از هفتم تا دوازدهم )
این لقمه 238 صفحه ای به قلم مهران ترکمان و محمد نقده دوز طهرانی در چهار بخش واژه نامه ، قواعد ، آزمون ها و پیوست ، پر از مطالب مفید برای یه دوازدهمی و کنکوریه .  متون درس نامه این کتاب با ادبیاتی روان و شیوا مکتوب شده است و به عنوان یک منبع مکمل برای کتاب درسی ، یک منبع مناسب برای دوره و نهایتا یک کتاب کامل برای شما قابل استفاده است .


سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

درباره مولف
مهران ترکمان
با مدرک فوق لیسانس حقوق از دانشگاه تهران از مدرسین فعال درس عربی با تجربه تدریس در مدارس مدارس فرزانگان ، علامه حلی ، سلام ،فرهنگ ، مهر‌آیین، تخته سیاه ،امام صادق ، شمیم عرفان ، فرهیختگان ، مهرنامی ، حکیمه ، سارا ، کیمیای سعادت ، مصباح ، حنانه ، مطهری را در سابقه تدریس خود دارد . مهران ترکمان مدیر دپارتمان عربی انتشارات مهروماه با 24 عنوان تالیف در نشر های مختلف در سابقه خود است .
محمد نقده دوز طهرانی با مدرک تحصیلی زبان و ادبیات عربی مدرس دبیرستان غیرانتفاعی پسرانه رشد ، آموزشگاه عقیق (منطقه9) ، دبیرستان غیر انتفاعی دخترانه ی دنیای علوم (منطقه2) ، دبیرستان نمونه دولتی دخترانه نرجس (منطقه 18) ، دبیرستان غیر انتفاعی دخترانه ی دکتر ترابی (منطقه 10) ، آموزشگاه دخترانه ی فراپارسه (منطقه 18) ، آموزشگاه دخترانه باقر العلوم (منطقه 17) ، دبیرستان نمونه دولتی پسرانه شهید چمران (منطقه 10) و مولف 12 عنوان کتاب در نشرهای معتبر است .

 

حجم مناسب از مطالب مفید
ابعاد فیزیکی جیبی
توجه به تصاویر و نمودارهای کتاب

مناسب سطح انسانی ها نیست

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید