ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه طلایی واژگان تصویری زبان انگلیسی جامع کنکور مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : عمومی

مناسب : تمام ایام سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب جیبی یا همان لقمه واژگان تصویری زبان انگلیسی کنکور انتشارات مهروماه، کتابی کاملا کاربردی و مصور برای داوطلبان کنکور به حساب می آید . کتابی که پیش روی ماست شامل همه‌ی درس های هر 3 پایه دهم ، یازدهم و دوازدهم می باشد و تمامی لغات هر 3 پایه با ذکر مثال جملات آموزش داده شده است. در انتهای کتاب در بخش پیوست ها عناوین هم‌نشین ها ، ضرب‌المثل‌ها ، افعال دو قسمتی ، واژه نامه های موضوعی و الفبایی از سال هفتم تا دوازدهم و واژگان خارج از کتاب یعنی واژه هایی که داخل کتاب درسی نبوده یا در قسمت ضمیمه ی کتاب وجود داشته و در کنکور های سال های قبل در بخش واژگان یا کلوز و ریدینگ از آنها سوال آمده قرار داده شده است. از دیگر نکات این کتاب می توان به کد های هوشمند صوتی یا qr code هایی که در ابتدای هر درس آورده شده اشاره کرد که حاوی تلفظ درست لغات و معانی آنها می باشد.
مباحث آموزش داده شده در ای کتاب کوچک به شرح زیر است :
بخش اول : زبان سال دهم شامل 4 درس
بخش دوم : زبان سال یازدهم شامل 3 درس
بخش سوم : زبان سال دوازدهم شامل 3 درس
بخش چهارم : پیوست شامل هم‌نشین ها ، ضرب‌المثل‌ها ، افعال دو قسمتی ، واژه نامه های موضوعی و الفبایی و واژگان خارج از کتاب

 این کتاب جیبی در 336 صفحه با محتوای تمام لغات سال دهم ، یازدهم و دوازدهم توسط حمیدرضا نوربخش نوشته شده است . این کتاب منبع مناسبی برای فراگیری لغات  محسوب می شود و به شما دانش آموزان برای دوره و حفظ سریع لغات پیشنهادش می کنم. 
مهروماه؟!؟!
نکته ای که درباره این کتاب در مقایسه با کتاب سال دهم تحت همین عنوان مشاهده می شود این است که هیچ تفاوتی بین جملات مثال های هر لغت یا حداقل تفاوتی در تصاویر استفاده شده در هر کتاب قائل نشده اند که به این ترتیب توجهی به سطح یادگیری یک دانش آموز پایه دهم و داوطلب کنکور نشده است. جای تامل داره...!!!

سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

درباره مولف
حمیدرضا نوربخش
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته MBA از دانشگاه تهران و  کارشناسی رشته مکانیک ، سابقه تدریس زبان انگلیسی در مدارس فرزانگان، سمپاد پسرانه، علوم پزشکی، توحید، آموزشگاه های اوج، نگرش، راه موفقیت و سابقه پانزده  عنوان تالیف در نشرهای خیلی سبز، کلک معلم، رمزینهو مهروماه را در کارنامه دارند. 


 

حجم مناسب از مطالب مفید
ابعاد فیزیکی جیبی

استفاده از اشکال غیر مرتبط
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید