ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه طلایی گرامر زبان کنکور مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : عمومی

مناسب : تمام ایام سال

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

کتاب جیبی یا همان لقمه طلایی گرامر زبان کنکور انتشارات مهروماه ، کتابی مبحث محور و کاربردی برای دانش آموزان و داوطلبان کنکوری به حساب می آید. کتابی که پیش روی ماست حاوی تمام گرامر مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم است که مولف تمام تلاش خود را برای ارائه آنچه که یک کنکوری نیاز دارد کرده و از ذکر نکات اضافه اجتناب کرده .در کتاب پیش رو با 7 بخش و پیوست ها مواجه هستیم که در ابتدا به بررسی کلی کتاب می پردازیم.
همانطور که گفته شد تقسیم بندی کتاب لقمه طلایی گرامر زبان کنکور براساس کتاب درسی نبوده و براساس مباحث گرامری مرتبط از سالهای مختلف نوشته شده .
در این کتاب با این بخش ها رو به رو خواهید بود :
    بخش اول : زمان ها
    بخش دوم : ساختار جملات
    بخش سوم : جملات شرطی
    بخش چهارم : افعال
    بخش پنجم : اسم
    بخش ششم : صفات
    بخش هفتم : قید ها ، ضمایر ، حروف اضافه
    پیوست حاوی 8 بخش :
صرف فعل  to be
صرف فعل play
شکل های مخفف
نکته های نگارشی
اسم های غیر قابل شمارش
کلمه های ربط و قید های ربطی
افعال بی قاعده (الفبایی)
افعال بی قاعده (دسته بندی شده)

 مولف برای جدا کردن سطح سختی و اهمیت مباحث ، کل بخش های کتاب را تحت 34 درسنامه آموزش داده که میزان اهمیت هر درسنامه براساس یک کیلومتر شمار با حداکثر سرعت 300 کیلومتر بر ساعت نمایش داده شده :
    km 10-80 مباحث کم اهمیت اما پیش زمینه مباحث بعدی
    km 90-160 مباحثی با اهمیت نچندان بالا که چند سال یکبار در کنکور از آنها سوال می آید
     km 170-240 درسنامه هایی با اهمیت بالا که نیاز به توجه زیاد دارند
    km 250-300 مباحثی که از نظر مولف از بالا ترین میزان اهمیت برخوردارند

این کتاب جیبی در 269 صفحه با محتوای تمام گرامر مورد نیاز کنکور همراه با نمونه سوالات تحت قالب تمرین یا تست همراه با پاسخنامه ، توسط امید یعقوبی فرد نوشته شده است . این کتاب منبع مناسبی به عنوان مکمل کتاب درسی محسوب می شود و به شما دانش آموزان برای آموزش و دوره سریع گرامر پیشنهادش می کنم . 


سری کتاب

سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.


درباره مولف

امید یعقوبی فرد دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه تهران و  کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی ،  سابقه بیست و چهار عنوان تالیف در نشرهای کانون فرهنگی آموزشی ، گاج و مهروماه را در کارنامه دارند.  

حجم مناسب از مطالب
ابعاد فیزیکی جیبی
اطلاعات پیوست مفید
چاپ چهار رنگ

عدم استفاده از محتوای افزوده
جنس کاغذ

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید