ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه طلایی 1201words واژگان تکمیلی زبان کنکور مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : عمومی

مناسب : تمام ایام سال

گروه کاربری : همه دانش آموزان

توضیحات بیشتر..

کتاب جیبی یا همان لقمه طلایی 1201words واژگان تکمیلی زبان کنکور انتشارات مهروماه ، کتابی متفاوت و کاربردی محسوب می شود . کتابی که پیش روی ماست حاوی  تمام لغات مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم است که مولف سعی بر آن داشته که تنها با یک معنی از هر لغت نگذرد و تمام مترادف ها و معانی لازم را برای هر لغت آورده است .
علت تالیف این کتاب بعد از کتاب واژگان سطر به سطر همین ناشر ، وجود واژگان خارج از کتاب درسی در متون کنکور سراسری است . از 3000 لغت کلیدی که از دیکشنری های oxford و  longman  و 504 و متون کنکورهای سراسری از 84 تا امروز ، آورده شده بعد از گزینش موثر 1201 واژه انتخاب و در این کتاب در اختیارتان قرار گرفته است . تمام لغات در این کتاب دارای شناسنامه هستند و منبع آن در زیرش مشخص شده است . برای پیشگیری از سردرگمی داوطلبان در یک اقدام هوشمندانه ، مولف تمام واژگان را به سه بخش مجزا تقسیم کرده و سه سطح خیلی خیلی مهم ، نسبتا مهم و کم اهمیت تر تفکیک شده اند. 
همراه با همه لغات تلفظ استانداردشان و همچنین نقش لغات در جمله هم مشخص شده . در قسمت انتهایی کتاب یک پیوست موثر شامل بخش های زیر وجود دارد : 
رایج ترین پسوند ها و پیشوند های زبان
واژه نامه الفبایی هفتم تا دوازدهم

 این کتاب جیبی در 287 صفحه با محتوای تمام لغات سالهای متوسطه دوم توسط امید یعقوبی فرد نوشته شده است . این کتاب منبع مناسبی به عنوان مکمل کتاب واژگان سطر به سطر مهروماه و کتاب درسی درسی محسوب می شود و به شما دانش آموزان برای دوره و حفظ سریع لغات پیشنهادش می کنم . 
تفاوت اساسی کتاب لقمه طلایی 1201words واژگان تکمیلی زبان کنکور مهروماه با کتاب لقمه طلایی  واژگان زبان انگلیسی سطر به سطر همین ناشر در استفاده از تصاویر و آموزش لغات خارج از کتاب درسی که در کنکور استفاده شده ، در 1201 است . 


سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

درباره مولف
امید یعقوبی فرد
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه تهران و  کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی ،  سابقه بیست و چهار عنوان تالیف در نشرهای کانون فرهنگی آموزشی ، گاج و مهروماه را در کارنامه دارند.  

حجم مناسب از مطالب مفید
ابعاد فیزیکی جیبی
لغات موثر خارج از کتاب
چاپ چهار رنگ

عدم استفاده از محتوای افزوده
جنس کاغذ

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید