ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه طلایی واژگان زبان انگلیسی سطر به سطر مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : عمومی

مناسب : تمام ایام سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب جیبی یا همان لقمه واژگان سطر به سطر زبان انگلیسی کنکور انتشارات مهروماه، کتابی متفاوت و کاربردی محسوب می شود . کتابی که پیش روی ماست حاوی  تمام لغات مقاطع دهم ، یازدهم و دوازدهم است که مولف سعی بر آن داشته که تنها با یک معنی از هر لغت نگذرد و تمام مترادف ها و معانی لازم را برای هر لغت آورده است . از ویژگی های مهم این کتاب ، ستاره دار کردن لغات مهم از نظر طراحان کنکور است که برای دوره به شما کمک شایانی خواهد کرد . 
همراه با همه لغات تلفظ استانداردشان و همچنین نقش لغات در جمله هم مشخص شده . در قسمت انتهایی کتاب یک پیوست موثر شامل بخش های زیر وجود دارد : 
واژه نامه موضوعی
101 ضرب المثل و اصطلاح پرکاربرد
افعال دو قسمتی
رایج ترین پسوند ها و پیشوند های زبان
افعال بی قاعده
واژه نامه الفبایی هفتم تا دوازدهم

 این کتاب جیبی در 284 صفحه با محتوای تمام لغات سالهای متوسطه دوم توسط امید یعقوبی فرد نوشته شده است . این کتاب منبع مناسبی به عنوان مکمل کتاب درسی محسوب می شود و به شما دانش آموزان برای دوره و حفظ سریع لغات پیشنهادش می کنم . 
تفاوت اساسی کتاب لقمه طلایی 1201words واژگان تکمیلی زبان کنکور مهروماه با کتاب لقمه طلایی  واژگان زبان انگلیسی سطر به سطر همین ناشر در استفاده از تصاویر و آموزش لغات خارج از کتاب درسی که در کنکور استفاده شده ، در 1201 است . 


مرسی مهروماه !
من بعد از بررسی این کتاب دو چیز عجیب نظرم رو جلب کرد که میگم تا به گوش مسوولین برسه...
توی این اوضاع کاغذ و این همه تلاش برای حفظ طبیعت ، شمایی که انقدر خوبید که از کاغذای مرغوب استفاده می کنید ، چرا حتما اول همه کتاباتون از مدیرعامل ، و تک تک واحدها تشکر می کنید؟! یعنی نیاز دارید خودتون از خودتون هی تشکر کنید ؟! با این تیراژ بالای چاپ و تعداد عناوین بالاتون ، حذف این یک صفحه تشکر ها فکر کنم سالانه چندین درخت رو نجات بده...
نکته جالب دیگه اینجاست که این کتاب اصلا هیچ شکل و نموداری نداره ولی چهار رنگ چاپ شده! تو این وضعیت که نصف ناشرا ورشکست شدن و نصف دیگه ، نصف نیروهاشون رو تعدیل کردن و دارن با صرفه جویی تمام پیش میرن ، ظاهرا مهروماه هیچ آسیب اقتصادی نخورده و صرفا برای دل مخاطباش چهاررنگ چاپ می کنه !


سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

درباره مولف
امید یعقوبی فرد
دارای مدرک تحصیلی کارشناسی رشته حقوق از دانشگاه تهران و  کارشناسی ارشد رشته حقوق تجارت بین الملل از دانشگاه شهید بهشتی ،  سابقه بیست و چهار عنوان تالیف در نشرهای کانون فرهنگی آموزشی ، گاج و مهروماه را در کارنامه دارند. 

 

حجم مناسب از مطالب مفید
ابعاد فیزیکی جیبی
پیوست موثر
چاپ چهار رنگ

عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید