ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه شیمی دوازدهم مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : ریاضی-تجربی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب لقمه شیمی مقطع دوازدهم انتشارات مهروماه برای آمادگی دانش آموزان این مقطع جهت امتحانات نهایی و از سوی دیگر جهت استفاده مکمل برای داوطلبان کنکور تالیف شده است . این کتاب جی بی 270 صفحه ای حاوی محتوای زیر است :

شیمی دوازدهم
فصل یک : مولکوهای در خدمت تندرستی
فصل دو : آسایش و رفاه در سایه ی شیمی
فصل سه : شیمی جلوه ای از هنر زیبایی و ماندگاری
فصل چهار : شیمی راهی به سوی آینده روشن تر
فصل پنج : کارگاه حل مساله
پیوست 
همانطور که می بینید این کتاب از شش بخش تشکیل شده است . چهار بخش اول مربوط به فصل های کتاب درسی است که با نظم و ساختاری منسجم و پیوسته برای شما ارائه شده تا به راحتی در ذهنتان دسته بندی کنید . فصل پنجم طوری تالیف شده که شما را با سبک سوالات امتحان نهایی و شیوه حل آنها آشنا شوید . در این فصل مسائل به صورت فصل به فصل و پیوسته براتون حل شده و در نهایت فصل ششم هم که الگوی مشخصی را طبق ترتیب زیر ارائه داده است :
عناصر
ترکیب ها
سری الکتروشیمیایی
واکنش ها
این هندبوک کاربردی به عنوان مکمل کتاب درسی ، منبع مناسبی برای دوره و تکمیل اطلاعات شماست .


سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

درباره مولف
وحید افشار
با مدرک تحصیلی فوق لیسانس شیمی آلی از دانشگاه تهران ، دارنده مدال نقره المپیاد شیمی دانشجویی بین‌المللی 1390، در رزومه خود سابقه درخشان تدریس در دانشگاه تهران، پردیس دانشکده‌‌های فنی، دپارتمان مهندسی نفت ، تدریس در دبیرستان های علامه حلی و مدارس برتر کشور را دارد . وحید افشار عزیز با تالیف 18 عنوان کتاب در نشرهای معتبر کشور از مولفین پرکار و پرتلاش هم محسوب می شوند .
کورش هوشیار عشقی

 

پوشش تمام جداول، تصاویر و نمودارها
کلمات کلیدی برای امتحان نهایی
حجم کم
آموزش کامل مفاهیم کتا

نداشتن تمرین و تست
عدم استفاده از محتوای افزوده

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید