ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه شیمی آلی کنکور مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی، آموزش محور با درسنامه

رشته : ریاضی-تجربی

مناسب : بعد از تسلط به کتاب درسی

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

مطالب مربوط به شیمی آلی در کتب درسی دهم، یازدهم و دوازدهم به شکل پراکنده قرار دارند. این موضوع باعث آشفتگی ذهن دانش‌آموزان و کاهش میزان یادگیری آن‌ها شده است. کتاب لقمه شیمی آلی کنکور مهروماه تمامی مباحث و مفاهیم پراکنده را در یکجا جمع آوری نموده و بابیان شیوا مطرح نموده. در کتاب لقمه شیمی آلی کنکور مهروماه مطالب شیمی آلی به شکل منسجم ارائه شده‌اند تا هم دانش‌آموزان عزیز را با این بخش شیمی آشتی دهند و هم به دبیران گرامی کمک کند تا نظم بهتری به روند تدریس خود دهند.


درباره نویسنده
محمد حسین انوشه
، فوق لیسانس شیمی محض دانشگاه روزانه تبریز ، مدرس شیمی با سابقه تدریس در مدارس و موسسات و سالها مدیریت شورای تالیف و ریاست دپارتمان شیمی بنیاد فرهنگی آموزش قلمچی و همچنین سالها با حفظ همان سمت در نشر مهروماه را می توان از مدرسین قدیمی کشور دانست.
 

سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

 

حجم مناسب از مطالب مفید
ابعاد فیزیکی جیبی
تالیف خیلی علمی

تعداد تست کم
طراحی گرافیکی ضعیف
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید