ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب لقمه ریاضی و آمار یازدهم انسانی مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و نکات

رشته : انسانی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب جیبی یا همان لقمه ریاضی و آمار پایه یازدهم انتشارات مهروماه ، به عنوان یک کتاب پرکاربرد و پرطرفدار برای دانش آموزان و داوطلبان کنکور رشته ی انسانی محسوب می شود . کتابی که پیش روی ماست حاوی درسنامه ی خلاصه، ارائه تمارین مهم کتاب درسی و جمعبندیه فرمول های کتاب است. در این کتاب تلاش شده تا مطالب مهم را به صورت نکته وار و درس نامه های کلیدی در اختیار دانش آموزان قرار دهند تا یادگیری منسجم تر و آسان تر شود . از نقاط قوت این کتاب تدریس در درسنامه ها با حل تست های آموزشی محسوب می شود . 
مباحث آموزش داده شده در ای کتاب کوچک به شرح زیر است :
فصل اول : آشنایی با منطق و استدلال ریاضی
فصل دوم : تابع
فصل سوم : آمار
پیوست : فرمول‌نامه 
پیوست : بارم بندی درس ها

 این کتاب جامع اما جیبی در 112 صفحه با محتوای تمام مباحث ریاضی و آمار یازدهم توسط محمد فضائلی نوشته شده است . این یک منبع مناسب به عنوان مکمل کتاب درسی محسوب می شود و به شما دانش آموزان برای دوره و مرور سریع درس ریاضی و آمار پیشنهادش می کنم. 

سری کتاب
سری کتاب های لقمه انتشارات مهروماه
را می توان اولین دلیل معروف شدن این برند دانست. انتشارات مهروماه با تولید کتاب های جیبی و سیمی به نام لقمه به طرح درسنامه های چکیده با هدف راحتی جامعه هدف در استفاده از این نوع کتاب همراه و با نوعی عدم تطابق بین مدل تالیف نسخه های مختلف که شاید از مدل های کاری این نشر است توانست در بازار تبلیغات رنگارنگ نشرهای رقیب قد علم کند. معمولا در کتاب های لقمه به غیر از درس نامه های چکیده ، تست های تیپ و تست های کنکور ، شامل چکیده نکات هم هست.

درباره مولف
محمد فضائلی
 دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد رشته کامپیوتر، با سابقه 15 ساله  تدریس ریاضیات در مدارس مختلف و سابقه چهار عنوان تالیف در نشرهای تابا و مهروماه را در کارنامه دارند. 

درسنامه
درسنامه های کتاب لقمه ی ریاضی پایه یازدهم
بر اساس شخصیت کتاب های لقمه همراه با زیر فصل هایی تحت عنوان "وعده" نوشته شده که شامل نکات و جزییات مطالب کتاب درسی می باشد همچنین در این کتاب تلاش بر توضیح مفاهیم بر پایه ی حل مسائل و نمایش راه حل ها میباشد که در این بخش سعی بر گنجاندن تمرین های مهم کتاب درسی نیز کرده اند. 
در انتهای کتاب قسمت فرمول نامه که شامل جمعبندی تمام فرمول های کتاب می باشد به چشم میخورد که دانش آموز را از خلاصه نویسی فرمول ها بی نیاز میکند. 


 

حجم مناسب از مطالب مفید
ابعاد فیزیکی جیبی

عدم ارائه الگوی مطالعاتی
عدم استفاده از محتوای افزوده

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید