ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب سه‌بعدی هندسه دوازدهم الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه ، تمرین و تست

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب سه بعدی هندسه مقطع دوازدهم رشته ریاضی انتشارات  الگو در 382 صفحه و سه فصل برای دانش آموزان مقطع دوازدهم تالیف شده است . این کتاب بر اساس محتوای کتاب درسی هندسه دوازدهم و با هدف آموزش عمیق تر مفاهیم درسی و کسب مهارت در حل تمارین و مثال ها و تست های قرار داده شده برای هر درس در واقع به عنوان مکمل کتاب درسی نوشته شده است و رویکرد آن آموزش نکات و بررسی کامل تعاریف و قضایا میباشد. مولفان در این کتاب با قلمی ساده و روان ، در قالب درس‌نامه‌های کامل و کاربردی به آموزش مبانی و مباحث هندسه دوازدهم پرداخته اند. برای خواندن این کتاب ابتدا باید درسنامه را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که روش های حل کردن تست ها و پرسش ها را با توجه به وجود مسائل و تست های آموزشی همراه با راه حل یاد گرفته اید.
هر فصل کتاب به چند قسمت تقسیم شده است ، در ابتدای هر درس ضمن وجود درسنامه همراه با مرور نکات مربوط به آن ، دانش آموز با حل مثال های آموزشی و مسائل آموزشی رو به رو میشود سپس تمارین تشریحی و تست برای تثبیت اطلاعات آموزش ارائه داده شده است.  پاسخنامه تشریحی مبحث به پایان رسیده است . مباحث آموزش داده شده در این کتاب به شرح زیر است :
ماتریس و کاربردها
آشنایی با مقاطع مخروطی
بردارها
در مقدمه مولف از جهت عمق یادگیری یا از باب تبلیغ پیشنهاد داده که در صورتیکه نتوانستید از درسنامه ها کامل یاد بگیرید ، برید کتاب سه بعدی را تهیه کنید . واقعا با توجه به قیمت کاغذ ، محیط زیست رو به نابودی و وضعیت اقتصادی ، درسنامه ها را کمی غنی تر می کردید تا نیاز به کتابی با قیمت بیشتر از این کتاب نباشد؟


نصیحت
بهترین راه برای فهم هندسه حل کردن تست و سپس مطالعه کامل و دقیق سوالات تشریحی آن می باشد که می تواند به شما کمک بزرگی در یافتن راه های خلاقانه برای حل نمودن مسائل دیگر باشد . تست های هندسه پایه در کنکور سراسری عموما در حد متوسط طراحی می شوند و گاهی یک یا دو سوال پیچیده و مهم بین آنها پیدا می شود و بقیه به سادگی و با کمی خلاقیت و پشت کار قابل حل هستند.در هندسه دوازدهم سوالات متن کتاب بسیار مهم هستند و پیشنهاد می کنم به هیچ عنوان از کتاب درسی غافل نشوید.  پس اگر امروز یک شروع خوب داشته باشید احتمالا پایان خوبی در انتظار شماست .

درباره مولف
حسن محمدبیگی 
دبیر هندسه پایه دوازدهم با سابقه تدریس ۳۲سال و سابقه حضور در مدارس سلام ، انرژی اتمی ، فرزانگان و با مدرک تحصیلی کارشناسی ریاضی ، سابقه تالیف انتشارات الگو ، موج آزمون هندسه انتشارات الگو ،ریاضی آزمون وروودی انرژی اتمی انتشارات انرژی هسته ای را در رزومه خود دارد .
امیر محمد هویدی مدرس و مولف ریاضیات

سری کتاب
سری سه‌بعدی
بر سه اصل درس‌نامه ، تمرین و پرسش چهارگزینه‌ای چاپ شده است . این کتاب با هدف آموزش کامل و تثبیت آموخته ها نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با آموزش جزئیات و نکات درسی و حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه تمارین تشریحی و پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود . در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است .

تست و پاسخنامه تشریحی
بیش از 200 پرسش چهارگزینه‌ای و مساله در درس‌نامه‌ها
405 تمرین تشریحی در پایان درس‌نامه‌ها
412 پرسش چهارگزینه‌ای در پایان درسنامه‌ها
پاسخ‌های کاملا تشریحی برای همه‌ی پرسش‌های چهارگزینه‌ای

 

آموزش روش حل مساله
آموزش مبحث محور
تستها و مسائل آموزشی در درسنامه
پایبندی به کتاب درسی

عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید