ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب سه‌بعدی هندسه دهم الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب سه‌بعدی هندسه مقطع دهم رشته ریاضی انتشارات  الگو در 362 صفحه و چهار فصل برای دانش آموزان مقطع دهم تالیف شده است . این کتاب بر اساس محتوای کتاب درسی هندسه دهم و با هدف آموزش عمیق تر مفاهیم درسی و کسب مهارت در حل تمارین تشریحی و تست نوشته شده است و به تعریف دیگر مکمل کتاب درسی است و رویکرد آن آموزش نکات و مطالبی است که برای حل مسائل مفیدند. مولفان در این کتاب با قلمی ساده و روان ، در قالب درس‌نامه‌های چکیده و کاربردی به آموزش مبانی و مباحث هندسه دهم پرداخته است. برای خواندن این کتاب ابتدا باید خلاصه درس را با دقت بخوانید و مطمئن شوید که روش های حل کردن تست ها و پرسش ها را یاد گرفته اید.
هر فصل کتاب به چند قسمت تقسیم شده است ، در ابتدای هر درس ضمن مرور نکات مربوط به آن ، روش های حل تست آن مباحث با حل مثال های آموزشی مطرح شده است سپس با ارائه تعداد زیادی تست برای تثبیت اطلاعات آموزش داده شده در ذهن شما و ارائه پاسخنامه تشریحی مبحث به پایان رسیده است . مباحث آموزش داده شده در این کتاب به شرح زیر است :
ترسیم های هندسی و استدلال
قضیه تالس ، تشابه و کاربردهای آن
چند ضلعی ها
تجسم فضایی


درباره مولف
حسن محمدبیگی 
دبیر هندسه پایه دوازدهم با سابقه تدریس ۳۲سال و سابقه حضور در مدارس سلام ، انرژی اتمی ، فرزانگان و با مدرک تحصیلی کارشناسی ریاضی ، سابقه تالیف انتشارات الگو ، موج آزمون هندسه انتشارات الگو ،ریاضی آزمون وروودی انرژی اتمی انتشارات انرژی هسته ای را در رزومه خود دارد .
امیر محمد هویدی مدرس و مولف ریاضیات
ارشک حمیدی مدرس و مولف مطرح ریاضیات

سری کتاب
سری سه بعدی
بر سه اصل درس‌نامه، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است. منظور از سه بعدی از دیدگاه انتشارات الگو در کنار هم بودن آیتم های درسنامه + پرسش‌های چهارگزینه‌ای +پاسخ‌های کاملا تشریحی است .

تست و پاسخنامه تشریحی
 تقسیم مطالب، تمرین‌ها و تست ها بر اساس بخش‌های کتاب درسی
۶۰ تست و ۱۹۱ مسأله در درس‌نامه‌ها
۳۳۵ تمرین‌ تشریحی در پایان درس‌نامه‌ها
۳۴۶تست در پایان درس‌نامه‌ها
پاسخ‌های کاملا تشریحی برای همه‌ی تمرین‌ها و تست ها

 

درسنامه شیوا
پاسخنامه تشریحی
تمرین تستی و تشریحی
آموزش مبحث محور

عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید