ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب سه‌بعدی فیزیک یازدهم ریاضی الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول :  کمک آموزشی ، درسنامه با تست و سوالات تشریحی

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب سه‌بعدی فیزیک مقطع یازدهم تجربی الگو کتابی با درسنامه کامل ، ارائه پرسش ها ی چهار گزینه ای ، تمرین های تشریحی از محصولات تقریبا کامل برای آموزش مفاهیم کتاب درسی به حساب می آید. اضافه کردن پیش نیاز های ریاضیات سال های گذشته در مفاهیم درسنامه از چالش های تالیف این کتاب بوده که وجود نسبی این مفاهیم پایه برای درک برخی از مسائل فصل های فیزیک یازدهم لازم می باشد. از دیگر ویژگی های این کتاب وجود پرسش های تشریحی است که غیر از کاربرد تستی آن باعث ایجاد کاربرد آمادگی برای امتحانات نیز می شود .  چیدمان فصل ها بر اساس کتاب درسی و به این ترتیب می باشد : 
الکتریسیته ساکن شامل 5 زیرفصل
جریان الکتریکی و مدار های جریان مستقیم شامل 3 زیرفصل
مغناطیس و القای الکترومغناطیسی  شامل 4 زیرفصل
 
درباره نویسنده
رضا خالو
از مدرسین درس فیزیک و مولف بیش از 10 جلد کتاب در انتشارات الگو در فضای آموزشی کشور فعالیت دارند. 

سری کتاب
کتاب سه‌بعدی فیزیک 2 یازدهم تجربی الگو
 بر سه اصل درس‌نامه، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است. منظور از سه بعدی از دیدگاه انتشارات الگو در کنار هم بودن آیتم های درسنامه + پرسش‌های چهارگزینه‌ای +پاسخ‌های کاملا تشریحی است .
 

درسنامه
درسنامه ی کتاب کامل و جامع بوده و با توجه به حجم مطالب نکات کمی فراتر از سطح کتاب میباشد. در برخی از زیرفصل ها نکات درسنامه همراه با حل تشریحی پرسش هایی بیان شده که  باعث پراکندگی مطالب و مفاهیم در کتاب شده همینطور عدم وجود جمع بندی مفاهیم در انتهای هر فصل ممکن است موجب سردرگمی دانش آموزان متوسط شود.


تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
آموزش با تکیه بر حل مسائل، با چینش آموزشی قدم به قدم

۵۴۰ تمرین تشریحی با پاسخ‌های کاملاً تشریحی

۵۳۸ پرسش‌ چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی

آزمون‌هایی برای مرور مطالب و سنجش توانایی و مهارت 

تست های کنکور
تیپ بندی آموزشی
تالیف تست های کاربردی
سوالات تشریحی

حجم زیاد
جامعه هدف دانش آموزان مستعد

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید