ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب سه‌بعدی فیزیک دهم ریاضی الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب سه‌بعدی فیزیک مقطع دهم رشته ریاضی انتشارات الگو در 431 صفحه برای دانش آموزان مقطع دهم تالیف شده است . این کتاب دارای درسنامه کامل، تست ، سوالات تشریحی و پاسخ های تشریحی میان وعده ، تست های زیرفصل ، تست های جامع هر زیرفصل ، آزمون جامع هر فصل ، پاسخنامه و در انتهای کتاب 2 آزمون جامع به همراه پاسخنامه جهت تثبیت آموخته های کل کتاب میباشد. این کتاب شامل 5 فصل :

فیزیک و اندازه‌گیری
کار، انرژی و توان
ویژگیهای فیزیکی مواد
دما و گرما
ترمودینامیک

درسنامه های کتاب سه بعدی فیزیک دهم به صورت خلاصه همراه با نکات مهم و کلیدی که هدف مولف صرفا یادآوری و مرور نکات مهم کتاب درسی بوده است. از ویژگی های مهم این کتاب بررسی دقیق کلیه نکات و شکلهای کتاب درسی است. درسنامه های این کتاب با پایبندی به کتاب درسی با متنی شیوا نوشته شده است . پس از درسنامه  در هر درس پرسش ها و سوالاتی با تعداد مناسب چیده شده و به ترتیب از آُسان به سخت مرتب شده است .پس از آن مجموعه ای تستی برای آشنایی با تست های کنکور سراسری برای شما در نظر گرفته شده است . 

سری کتاب
کتاب سه‌بعدی الگو 
بر سه اصل درس‌نامه، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مرور بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است. منظور از سه بعدی از دیدگاه انتشارات الگو در کنار هم بودن آیتم های درسنامه + پرسش‌های چهارگزینه‌ای +پاسخ‌های کاملا تشریحی است .

درباره مولف
رضا خالو
از مدرسین درس فیزیک و مولف بیش از 10 جلد کتاب در انتشارات الگو در فضای آموزشی کشور فعالیت دارند. 
سیروس یعقوبی مدرس و مولف فعال درس فیزیک

تست و تمرین و پاسخنامه تشریحی
557 تمرین تشریحی با پاسخ های کاملاً تشریحی
388 پرسش‌ چهارگزینه‌ای با پاسخ های کاملاً تشریحی
آزمونهایی برای مرور مطالب و سنجش توانایی و مهارت


 

درسنامه شیوا
پاسخنامه تشریحی
تمرین تستی و تشریحی
آموزش مبحث محور

عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید