ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب سه‌بعدی زیست‌ شناسی یازدهم الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول :  کمک آموزشی ، تست محور با درسنامه

رشته : تجربی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب زیست‌شناسی پایۀ یازدهم سه‌بعدی نشر الگو به تالیف دکتر اشکان هاشمی از سری کتاب های مقطع یازدهم ویژه دانش آموزان رشته تجربی است. منظور از سه بعدی از دیدگاه انتشارات الگو در کنار هم بودن آیتم های درسنامه + پرسش‌های چهارگزینه‌ای +پاسخ‌های کاملا تشریحی است که البته با این نگاه میشه گفت اکثر کتاب های موجود در بازار یا سه بعدی هستند و یا چهار و پنج بعدی! ولی به عنوان یک نگاه تبلیغاتی اسم بدی به حساب نمیاد.
این کتاب به عنوان ارکان اصلی شامل درسنامه‌ی کامل و منطبق با کتاب درسی، بدون هیچگونه مطلب خارج از کتاب درسی ، بیش از ۲۵۰۰ پرسش‌چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های تشریحی و طرح پرسش‌های چهارگزینه‌ای و ارائه‌ی توضیح کامل از تمام شکل‌های کتاب درسی است.
درباره نویسنده
دکتر اشکان هاشمی مولف نام آشنا و مدرس مطرح زیست شناسی با قلم شیوای خود این کتاب را تالیف نمودند.

سری کتاب
کتاب سه‌بعدی زیست‌شناسی یازدهم الگو
بر سه اصل درس‌نامه، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است. منظور از سه بعدی از دیدگاه انتشارات الگو در کنار هم بودن آیتم های درسنامه + پرسش‌های چهارگزینه‌ای +پاسخ‌های کاملا تشریحی است .

درسنامه
در درسنامه این کتاب ابتدا محتوای مرتبط با هر گفتار در ساختار شاخه ای مطرح شده و سپس با کمک گرفتن از تصاویر ، بخش بندی های مختلف یا همان شاخه ها به تشریح تفصیر شده. به نظر با توجه با قلم شیوای اشکان هاشمی و زمان مشخصا زیادی که برای طرح درسنامه ها گذاشته شده این بخش در کتاب زیست‌شناسی پایۀ یازدهم سه‌بعدی نشر الگو قابل استناد و کامل است.

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
بیش از ۲۵۰۰ پرسش‌چهارگزینه‌ای با پاسخ‌های کاملاً تشریحی در سه گروه ارائه شده. گروه A یا همان تست های آسان با کاربرد تثبیت یادگیری بعد از مطالعه درسنامه ، تست های گروه B که تست های کنکورهای سنوات گذشته با سطح متوسط برای تمرین و دوره در روزهای بعد از مطالعه و در نهایت تست های گروه C که تست های سخت کنکوری در این گروه جای گرفته اند.این تست ها برای مرحله آخر و تسلط روی مباحث پیشنهاد می شود.

 

تست های کنکور
تیپ بندی آموزشی
تالیف تست های کاربردی

نوشتارجدی
چاپ دو رنگ برخی از اشکال 
عدم استفاده از ویدیو
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید