بررسی تخصصی کتاب سه‌بعدی ریاضی دهم الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : ریاضی-تجربی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب سه بعدی ریاضی دهم انتشارات الگو در 419 صفحه و هفت فصل برای دانش آموزان مقطع دهم تالیف شده است . این کتاب برا اساس محتوای ریاضیات سال دهم و با هدف آموزش عمیق تر مفاهیم درسی و کسب مهارت در حل تست همچنین آمارگی برای آزمون های تشریحی با آموزش روش حل مسائل به روش تشریحی نوشته شده است و به تعریف دیگر مکمل کتاب درسی است و رویکرد آن آموزش نکات و مطالبی است که برای حل تست مفیدند. 

هر فصل کتاب به چند قسمت تقسیم شده است ، در ابتدای هر درس ضمن مرور نکات مربوط به آن ، روش های حل تست آن مباحث با حل مثال های آموزشی مطرح شده است سپس با ارائه تعداد زیادی تست برای تثبیت اطلاعات آموزش داده شده در ذهن شما و ارائه پاسخنامه تشریحی مبحث به پایان رسیده است . مباحث آموزش داده شده در این کتاب به شرح زیر است :
    مجموعه ، الگو و دنباله
    مثلثات
    توان های گویا و عبارت های جبری
    معادلات و نامعادلات
    تابع
    ترکیبیات
    آمار و احتمال


سری کتاب
سری سه بعدی
بر سه اصل درس‌نامه ، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است . این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است . در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است .


درباره مولف
 کاظم اجلالی
متولد 1355 با مدرک تحصیلی لیسانس نرم افزار و سابقه آموزشی از سال 1374 با توانایی تدریس آمار و مدل سازی ، جبر و احتمال ، حسابان ، ریاضی 1 ، ریاضی 2 ، هندسه 1 ، هندسه 2 و سابقه تدریس در مدارس سلام - علامه طباطبايي - نمونه رشد - نمونه فدك و . . .
ارشک حمیدی مولف و مدرس فعال
نوید صفایی مولف و مدرس فعال

تست و تمرین و پاسخنامه تشریحی
 تقسیم مطالب، تمرین‌ها و تست های بر اساس بخش‌های کتاب درسی
133 مثال، 126 تست و 171 مسأله در درس‌نامه‌ها
585  تمرین‌ تشریحی در پایان درس‌نامه‌ها
601 تست های در پایان درس‌نامه‌ها
پاسخ‌های کاملا تشریحی برای همه‌ی تمرین‌ها و تست ها


 

سوالات تشریحی
سوالات تستی
آموزش مبحث محور
تستهای آموزشی در درسنامه

درسنامه کوتاه
عدم استفاده از محتوای افزوده
تست های زیاد

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید