ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب سه‌بعدی حسابان یازدهم الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

کتاب سه‌بعدی حسابان مقطع یازدهم الگو با هدف کسب توانایی و ارتقا مهارت های داوطلبان در تست زنی با رویکرد آموزش نکات و مکمل کتاب درسی است و برای دانش آموزان مقطع یازدهم و داوطلبان کنکور سراسری قابل استفاده می باشد . هر فصل کتاب به چند درس تقسیم شده است  که در ابتدای هر درس ضمن مرور نکات مربوط به آن درس روش های اصلی حل تست را با آوردن نمونه های تست آموزشی مطرح نموده است در هر درس مفاهیم اصلی را با بیانی روشن و با آوردن مثالهای متنوع معرفی شده و با حل مسئله ها و تست هایی که به دقت انتخاب شده اند و روش های استفاده از آنها در حل مساله آموزش داده شده . در تست های انتهای هر بخش به تنوع و بودجه بندی تیپ ها اهمیت داده است . کتاب حسابان یازدهم بر سه اصل درس‌نامه ، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی به قلم علیرضا ارشک حمیدی و کاظم اجلالی و نوید صفایی تالیف شده است . فصول اصلی ارائه شده در این کتاب شامل مباحث زیر است :
جبر و معادله
تابع
توابع نمایی و لگاریتمی
مثلثات
حدوپیوستگی

درباره نویسنده
کاظم اجلالی
متولد 1355 با مدرک تحصیلی لیسانس نرم افزار و سابقه آموزشی از سال 1374 با توانایی تدریس آمار و مدل سازی ، جبر و احتمال ، حسابان ، ریاضی 1 ، ریاضی 2 ، هندسه 1 ، هندسه 2 و سابقه تدریس در مدارس سلام - علامه طباطبايي - نمونه رشد - نمونه فدك و . . .
ارشک حمیدی مدرس و مولف فعال ریاضیات
نوید صفایی مدرس و مولف فعال ریاضیات

سری کتاب
 سری سه‌بعدی انتشارات الگو 
بر سه اصل درس‌نامه کوتاه و کلیدی ، تست و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است.

تست و پاسخ تشریحی
85 مثال، 146 پرسش چهارگزینه‌ای و 408 مسأله در درس‌نامه‌ها
1131 تمرین‌ تشریحی در پایان درس‌نامه‌ها
1021 پرسش چهار‌گزینه‌ای در پایان درس‌نامه‌ها
پاسخ‌های کاملا تشریحی برای همه‌ی تمرین‌ها و پرسش‌های چهارگزینه‌ای 

پاسخنامه تشریحی
آموزش مبحث محور
سوالات تشریحی

درسنامه های محدود
عدم استفاده از محتوای افزوده
تست های زیاد

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید