ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب جمع‌بندی فارسی کنکور مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، آموزش محور با درسنامه

رشته : عمومی

مناسب : ایام جمعبندی

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب جمع‌بندی ادبیات فارسی کنکور انتشارات مهروماه سری سیب در ۶ فصل لغت، املا، دستور، آرایه، قرابت و تاریخ ادبیات چکیده ای از مهمترین بخش های کتاب درسی را که در کنکورهای سنوات گذشته مد نظر طراحان بوده را ارائه داده است. 
واژه‌ گان فارسی1 ، فارسی2 و فارسی3 و واژه‌های با اهمیت بالا از نظر املایی
آموزش کامل و کاربردی دستور و آرایه‌های ادبی به همراه بیان نکته ها و مثال
جمع‌بندی آثار و اشخاص ادبی کتب درسی در 7 صفحه
برگزیدۀ معانی و مفاهیم کتب درسی با تحلیل مفاهیم پرتکرار کنکور
31 آزمون موضوعی و جامع هم‌سطح و بالاتر از کنکور در 700 تست
صدها نکتۀ باریک‌تر از مو با تست آموزشی و تست سنجشی و تست تیپ‌شناسی
درباره نویسنده
در شناسنامه کتاب نام سه استاد نام آشنا به چشم می خورد. آقایان شهریار قبادی ، اسماعیل محمدزاده و علی احمدنیا
اسماعیل محمدزاده فارغ التحصیل دانشكاه تهران با بیش از 25 سال سابقه تدریس در برترین مراكز كنكور كشور ، مولف 50 كتاب كمك درسی در نشرهای مهروماه، نوبل، کلک معلم ، علوی و بنکدار است. 
علی احمدنیا دارای دکترای زبان و ادبیات فارسی از دانشگاه تهران با ۲۶ سال سابقه درخشان آموزشی و کسب رتبه اول در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا ، در کنار تدریس در آموزشگاههای تهران و شهرستانها رفت و آمدی هم در برنامه های صدا و سیما دارد. تدریس در دانشگاه تهران نیز از امتیازات غیر قابل چشم پوشی ایشان است. 
شهریار قبادی که در رزومه ایشان مدیریت انتشارات رمزینه و فعالیت در دپارتمان ادبیات مهروماه در کنار چندین سال تدریس در مدارس و آموزشگاه های کشور به چشم می خورد. 
حال با توجه به رزومه های ارزشمند این اساتید کمی جای تعجب دارد که کتاب با این حجم کم چرا نیاز به سه مولف با این رزومه ی زیاد دارد؟ بعد از بررسی کیفی کتاب به نظر نمی رسید که بخش های مختلف این کتاب از نظر سطح سختی یا کیفی متفاوت باشند ، البته ممکن است به دلیل بخشبندی شدن مبحث محور این کتاب این ضعف در آن به چشم نمی آید.

سری کتاب
سری کتاب سیب انتشارات مهروماه
از مجموعه های مورد علاقه داوطلبان کنکور است. حجم نسبتا مناسب، مولفان قوی ، چاپ چهار رنگ و اهمیت دادن به کتب درسی در کنار تحلیل تست های پر تکرار کنکور سراسری از نقاط قوت این مجموعه محسوب می شود. 

جمعبندی کلیه مباحث

عدم استفاده از محتوای افزوده

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید