ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب جامع فیزیک پایه کنکور تجربی مهروماه جلد سوال

انتشارات : مهروماه

نوع محصول : کمک آموزشی ، صرفا تست

رشته : تجربی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب جامع فیزیک رشته تجربی پایه انتشارات مهروماه جلد سوال صرفا شامل تست های مبحث محور بر اساس آموزه های کتاب درسی است. فصل های این کتاب از بخش های مختلف کتب فیزیک دهم و یازدهم از هفت فصل به شرح زیر تشکیل شده است :
فصل یک : فیزیک و اندازه گیری
فصل دو : کار ، انرژی و توان
فصل سه : ویژگی های فیزیکی مواد
فصل چهار : دما و گرما
فصل پنج : الکتریسیته ساکن
فصل شش : جریان الکتریکی و مدارهای جریان مستقیم
فصل هفت : مغناطیس و القای الکترومغناطیس
این کتاب شامل تست ، بدون درسنامه و آموزش است و درسنامه ها و آموزش مرتبط به مباحث در جلد پاسخ با مدل درسنامه های نسبتا مختصر و مفید و پاسخنامه های خیلی تشریحی آمده. در واقع به نظر می رسد داوطلبی می تواند از این کتاب بیشترین بهره را ببرد که اولا به صورت نسبی از مباحث اطلاعاتی داشته باشد و دوما حتما جلد پاسخنامه را به صورت مجزا تهیه کند.
این کتاب 342 صفحه ای حاوی 2400 تست است که تقریبا تمام مفاهیم کتاب درسی را در خود جای داده. کتاب جامع فیزیک تجربی کنکور پایه مهروماه جلد سوال از 2 جهت قابل نقد است . مهروماه عزیز توجه کنید اینا آخرش قراره پزشک باشن ، نه مهندس! جمعا چهار جلد فیزیک تجربی مهروماه 1622 صفحه میشه که به نظرم اگه با تناسب ضریب و ارزش در نظر بگیریم باید زیست جامع مهروماه 6000 صفحه ای باشه ! و نقد دوم در مورد چهار جلدی بودن فیزیک جامع است که به همان نقد اول هم مرتبط می شود. در صورتی که کمی گزینشی تر رفتار می کردید احتمالا دو جلد می شد و هم کاغذ کمتری مصرف می کرد و هم هزینه کمتری به دوش داوطلب می گذاشت.
ولی در کل معمولا دانش آموزای مستعد به دنبال این منبع هستند.
درباره نویسنده
نصرالله افاضل دارای مدرک کارشناسی فیزیک ، سرپرست تیم تالیف فیزیک مهروماه ، مولف 35 جلد کتاب کمک آموزشی در نشر های معتبر و از طراحان آزمون قلمچی
کاظم اسکندری لیسانس عمران از دانشگاه صنعتی شریف طراح آزمون های مبتکران ، مولف چندین جلد کتاب کمک آموزشی و سابقه تدریس در مدارس برتر تهران و شهرستان
مصطفی کیانی
یاشار انگوتی

سری کتاب
کتاب های جامع مهروماه
با رویکرد آموزش تثبیت ، تسلط و ارزیابی صفر تا صدی مفاهیم کتاب های درسی در راستای پوشش آموزش تا ارزیابی از درسنامه ، تست ، آزمون و پاسخنامه تشریحی تشکیل شده است که همانند تمام نشرها متاسفانه حجم زیادی دارند.

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
تست های هر فصل شامل موارد زیر است :
تست‌های کنکوری‌های 10 سال اخیر و تست‌های مناسب سال‌های قبل از آن و آزمون‌های دو سطحی در پایان هر فصل
تست‌های مفهومی و ترکیبی همراه با سوالات یک گام فراتر در هر مبحث
پوشش همه مطالب کتاب درسی از صفر تا صد با تالیف استاندارد


 

پاسخنامه کلیدی
تست های کنکور
تیپ بندی تست ها

پاسخنامه تشریحی جلدجدا
حجم زیاد 
عدم استفاده از محتوای افزوده

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید