ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب جامع فارسی دوازدهم مهروماه

انتشارات : مهروماه

نوع محصول :  کمک آموزشی ، آموزش محور با تست

رشته : عمومی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

کتاب فارسی جامع انتشارات مهروماه در جلد دوم شامل محتوای مرتبط به کتب فارسی مقطع دوازدهم است . مخاطبین این کتاب داوطلبان کنکور سراسری هستند و البته برای کسب نمره مناسب برای امتحان تشریحی نهایی دوازدهم نیز میتوانند از این منبع استفاده کنند . این کتاب با طبقه بندی مناسب بر اساس بودجه بندی کنکور در دو بخش درسنامه و تست تالیف شده است . هر درس ، درس نامه مختص به خود را با طبقه بندی زیر دارد :
بسته واژگان : معنی تمام واژگان ستاره دار و واژگان متن
بسته املا : در یک جدول تمام املاهای درس مربوطه ارائه شده
بسته دستور : فعل ، نهاد ، مسند ، نقش دستوری ، واج و ...
بسته آرایه های ادبی : به قول شهریار قبادی (یکی از مولفین ) در صفحه چهار، سعدی هم توی آرایه از این کتاب استفاده می کرده !
بسته معنی و مفهوم : تمامی معانی و مفاهیم مهم متون کتاب در اینجا با متنی روان بیان شده است .
در کتاب ادبیات جامع مهروماه ، مولفین با پایبندی به کتاب درسی و تست های کنکور سراسری  سعی داشتند یک منبع استاندارد در اختیار داوطلبان کنکور قرار دهند . تست ها ، معقول به نظر می آید اما آزمون های انتهای فصل کمی قابل نقد است . از نظر بودجه بندی ، ترتیب تست ها و تنظیم سطح سختی این آزمون های نسبتا جامع توجیهی ندارند ، که البته از قابلیت های این کتاب چیزی کم نمی کنه .

مهروماه بهت بر نخوره!
فرق زیادی هست بین فرهنگ و ادعا ! من بعد از بررسی این کتاب چیزی نظرم رو جلب کرد که میگم تا به گوش مسوولین برسه...
توی این اوضاع کاغذ و این همه تلاش برای حفظ طبیعت ، شمایی که انقدر خوبید که از کاغذای مرغوب استفاده می کنید ، چرا حتما اول همه کتاباتون از مدیرعامل ، و تک تک واحدها تشکر می کنید؟!
یعنی نیاز دارید خودتون از خودتون هی تشکر کنید ؟!
با این تیراژ بالای چاپ و تعداد عناوین بالاتون ، حذف این یک صفحه تشکر ها فکر کنم سالانه چندین درخت رو نجات بده...

سری کتاب
کتاب های جامع مهروماه
با رویکرد آموزش تثبیت ، تسلط و ارزیابی صفر تا صدی مفاهیم کتاب های درسی در راستای پوشش آموزش تا ارزیابی از درسنامه ، تست ، آزمون و پاسخنامه تشریحی تشکیل شده است که همانند تمام نشرها متاسفانه حجم زیادی دارند.

درباره مولف
شهریار قبادی
دارای مدرک کارشناسی ادبیات از دانشگاه تهران ، مدرس ادبیات فارسی در مدارس شهدای هویزه ، فضیلت ،  تلاش ، گسترش ،  فیض ، خانم ، ایران فردا ، فرزانگان ، رجا می باشد . مدیریت انتشارات رمزینه ، تالیف بیش از پانزده عنوان ، در نشر رمزینه و مهروماه نیز در رزومه ایشان قابل مشاهده است .
اسماعیل محمدزاده
سعید عنبرستانی
با مدرک فوق لیسانس زبان و ادبیات فارسی تدریس در دبیرستان های بندر عباس (طرح مناطق محروم ) ، در دوره های ضمن خدمت فرهنگیان ، مدرسه شاهد 1-3 ، مدرسه سلام ، مدرسه علامه طباطبایی ، دبيرستانهاي راه شايستگان ٣ ، راه رشد٢ ، آيين معرفت٣ ، فرهنگ ١١، فرهيختگان ٦،صبا٤ ، تلاش٣ ، محبان١، خديجه كبري١، كوشش١، محبان الرضا ١، فرهيختگان ٤ ، حضرت زهرا٧ ، فرهنگ ٦، نرجس٣ ، مكتبي١٤، رشد١٤، سراي دانش سيدخندان ، نيكان٢، فيض، و... را در رزومه خود دارد . تالیف 24 عنوان کتاب تخصصی کمک آموزشی فارسی در نشر های کانون فرهنگی آموزش ، اندیشه فائق ، مهروماه ، الگو و ... مهر تایید بر تاثیرگذاری این مولف ارزشمند در آموزش کشور است .

تست و تمرین و پاسخنامه تشریحی
ارائه بیش از 3000 تست (سراسری - تالیفی) در شش سطح موضوعی برای فارسی 1، 2، 3 بر اساس استاندارد‌های سازمان سنجش و کتاب‌های درسی ، در آزمن های فصلی  + شش بسته تستی جامع و پنج بسته تستی آموزشی 

درسنامه مبحثی
طبقه بندی محصولات
پاسخنامه تشریحی
تیپ بندی تست ها

حجم زیاد 
عدم استفاده از محتوای افزوده

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید