ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب تست فیزیک دهم ریاضی الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی، درسنامه و تست

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب تست فیزیک مقطع دهم انتشارات الگو  در 438 صفحه و پنج فصل برای دانش آموزان مقطع دهم تالیف شده است . این کتاب برا اساس محتوای فیزیک سال دهم و با هدف آموزش عمیق تر مفاهیم درسی و کسب مهارت در حل تست نوشته شده است و به تعریف دیگر مکمل کتاب درسی است و رویکرد آن آموزش نکات و مطالبی است که برای حل تست مفیدند . کتاب درسی فیزیک پایه دهم آموزش و پرورش بسیار پربار و دقیق نوشته شده است و پر از نکات مهمی است که معمولا از دید دانش آموزان پنهان می ماند و این علت نیاز شما به یک کتاب مکمل است . مولفان در این کتاب با قلمی ساده و روان ، در قالب درس‌نامه‌های چکیده و کاربردی به آموزش مبانی و مباحث ریاضی یازدهم پرداخته است. 
در ساختار  اصلی این کتاب هر فصل کتاب به چند قسمت تقسیم شده است ، در ابتدای هر درس ضمن مرور نکات مربوط به آن ، روش های حل تست آن مباحث با حل مثال های آموزشی مطرح شده است سپس با ارائه تعداد زیادی تست برای تثبیت اطلاعات آموزش داده شده در ذهن شما و ارائه پاسخنامه تشریحی مبحث به پایان رسیده است .و در انتهای کتاب یک آزمون جامع با 30 تست به همراه پاسخ تشریحی قرار گرفته است .  مباحث آموزش داده شده در این کتاب به شرح زیر است :
فیزیک و اندازه گیری
کار ، انرژی توان
ویژگی های فیزیکی مواد
دما و گرما
ترمودینامیک
درباره نویسنده
سیروس یعقوبی دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد در رشته فیزیک ، متولد ۱۳۴۴ دبیرفیزیک پایه دوازدهم ریاضی با سابقه تدریس ۲۵سال و سابقه حضور در مدارس سلام تجریش،انرژی اتمی
رضا خالو
سری کتاب
 سری تست  انتشارات الگو
 بر سه اصل درس‌نامه کوتاه و کلیدی ، تست و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است. 

تمرین ، تست و پاسخنامه تشریحی
سوالات از آسان به سخت با ویژگی های زیر در کتاب قرار داده شده : 
حدود 1000 تست منطبق با کتاب درسی با چینش آموزشی
تست های تالیفی به همراه سوالات کنکور سال‌های اخیر مرتبط با مباحث کتاب درسی
تست های تکمیلی برای دانش‌آموزان علاقه مند
آزمون‌هایی برای مرور مطالب و سنجش توانایی و مهارت


 

درسنامه شیوا
آموزش روش حل مساله
آموزش مبحث محور
تستهای آموزشی در درسنامه

درسنامه کوتاه
عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید