ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب تست فیزیک مقطع دهم انتشارات الگو

انتشارات : نشرالگو

نوع محصول : کمک آموزشی، درسنامه و تست

رشته : تجربی

مناسب : ازتابستان 

گروه کاربری : دانش آموزان علاقه مند

توضیحات بیشتر..

کتاب تست فیزیک مقطع دهم رشته تجربی انتشارات الگو در 338 صفحه برای دانش آموزان مقطع دهم تالیف شده است . این کتاب دارای درسنامه کامل، تست و پاسخ های تشریحی میان وعده ، تست های زیرفصل ، تست های جامع هر زیرفصل ، آزمون جامع هر فصل ، پاسخنامه و در انتهای کتاب 1 آزمون جامع به همراه پاسخنامه جهت تثبیت آموخته های کل کتاب میباشد. این کتاب شامل 4 فصل :

فیزیک و اندازه‌گیری
کار، انرژی و توان
ویژگیهای فیزیکی مواد
دما و گرما

درسنامه های کتاب پرسش های چهار‌گزینه ای فیزیک دهم به صورت خلاصه همراه با نکات مهم و کلیدی که هدف مولف صرفا یادآوری و مرور نکات مهم کتاب درسی بوده است. از ویژگی های مهم این کتاب بررسی دقیق کلیه نکات و شکلهای کتاب درسی است. درسنامه های این کتاب با پایبندی به کتاب درسی با متنی شیوا نوشته شده است . پس از درسنامه  در هر درس تست ها و سوالاتی با تعداد مناسب چیده شده و به ترتیب از آُسان به سخت مرتب شده است .پس از آن مجموعه ای تستی برای آشنایی با تست های کنکور سراسری برای شما در نظر گرفته شده است . 

سری کتاب
کتاب تست الگو 
بر سه اصل درس‌نامه، پرسش چهارگزینه‌ای و پاسخ‌ تشریحی چاپ شده است. این کتاب با هدف کسب مهارت در پاسخگویی به سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای نوشته شده است. در ابتدای هر فصل با مروری سریع بر جزئیات و نکات درسی به حل نمونه سؤالات و آموزش روش حل آن پرداخته شده است. در ادامه با ارائه انواع مختلفی از پرسش‌های چهارگزینه‌ای دانش‌آموز برای حل هرگونه سؤال آماده می‌شود. در انتهای هرفصل پاسخ‌نامه‌ی تشریحی همان قسمت قرار گرفته که دانش‌آموز با مطالعه آن مروری دوباره برمطالب درسی کرده است.

درباره مولف
رضا خالو
از مدرسین درس فیزیک و مولف بیش از 10 جلد کتاب در انتشارات الگو در فضای آموزشی کشور فعالیت دارند. 
سیروس یعقوبی مدرس و مولف فعال درس فیزیک

تست و تمرین و پاسخنامه تشریحی
حدود 1000 تست منطبق با کتاب درسی با چینش آموزشی
تست های تالیفی به همراه سوالات کنکور سال‌های اخیر مرتبط با مباحث کتاب درسی
تست های تکمیلی برای دانش‌آموزان علاقه مند
آزمون‌هایی برای مرور مطالب و سنجش توانایی و مهارت


 

درسنامه شیوا
پاسخنامه تشریحی
تمرین تستی
آموزش مبحث محور

عدم استفاده از محتوای افزوده
 

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید