ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب پرسش های چهار گزینه ای منطق دهم خیلی سبز

انتشارات : خیلی سبز

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : انسانی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : همه دانش آموزان

توضیحات بیشتر..

کتاب تست منطق دهم انتشارات خیلی سبز  مجموعه‌ای است کامل شامل درس‌نامه‌‌های کاربردی از تمام مباحث کتاب و انواع تست‌های مرتبط با کتاب منطق دهم . مولف در این کتاب سعی بر تحلیل و موشکافی متنو کتاب درسی داشته و گاه نیز سعی بر آموزش برخی قسمت ها با مثال های بیشتر داشته . در میان درس نامه ها مثال های آموزشی برای درک بیشتر آمورده شده و برخی از قسمت های ستاره دار کتاب درسی را در قسمت های ستاره دار توضیح داده است . کتاب پیش رو حاوی انواع و اقسام پرسش‌های چهارگزینه‌ای اعم از تألیفی و سراسری مرتبط با کتاب منطق دهم بوده که می‌توان با بررسی آنها نسبت به زوایای متفاوتی از کتاب شناخت قابل قبولی به دست آورد. دانش‌آموز با بررسی و واکاوی این قسمت، مهارت لازم در پاسخگویی به سوالات امتحانی را به دست می‌آورد. این کتاب توسط احمد خداداد‌ حسینی در 122 صفحه تالیف شده و به عنوان مکمل کتاب درسی میتوان پیشنهاد داد بعد از مطالعه درسنامه روان این کتاب ، مطالعه متن کتاب درسی به سراغ حل تست های این کتاب بروید تا تیر خلاص رو بزنید ! محتوای این کتاب شامل دروس زیر است :
منطق ، ترازوی اندیشه
لفظ و معنا
مفهوم و مصداق
اقسام و شرایط تعریف
اقسام استدلال استقرایی
قضیه حملی
احکام قضایا
قیاس اقترانی
قضیه شرطی و قیاس استثنائی
سنجشگری در تفکر
سری کتاب
سری کتاب های کتاب پرسش های چهار گزینه ای انتشارات خیلی سبز
عرفا با فرمت درسنامه معقول و تست های میان وعده ، تست های ترکیبی و در انتها پاسخنامه ی زیادی تشریحی تولید شدن. یه جورایی قابل تحسینه ، البته بیشتر دانش آموز پسنده و ظاهرا هم همین مهمه .

تست و تمرین و پاسخنامه تشریحی
تست های این کتاب در ابتدا با تقسیم بندی مبحثی و پلکانی از آسان به سخت ارائه شده است و در انتهای درسنامه های یک مقطع به صورت درس به درس مطرح شده است . در پایان کتاب به منظور تفهیم بیشتر مباحث به دانش‌آموزان ، پاسخ‌نامه‌‌های تشریحی و کلیدی سوالات نیز ارائه شده است. خیلی سبزه و پاسخ نامه های خوب تشریحیش!

 

پاسخنامه تشریحی
آموزش طبقه بندی شده
درسنامه بر اساس کتاب درسی

تست کم
عدم استفاده از محتوای افزوده
مطالب خارج از کتاب درسی

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید