ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب پرسش های چهار گزینه ای فیزیک یازدهم تجربی خیلی سبز

انتشارات : خیلی سبز

نوع محصول : کمک آموزشی ، درسنامه و تست

رشته : تجربی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب تست فیزیک یازدهم تجربی خیلی سبز با طراحی جلد جالبش در سه فصل الکتریسیته ساکن با 323 تست انتهای فصل ، جریان الکتریکی با 343 تست انتهای فصل و مغناطیس و القای الکترومغناطیسی با 370 تست انتهای فصل حاوی اطلاعات یک مدل جامع از درسنامه ، تست آموزشی، پاسخ های آموزشی و مجموعه تست در انتهای بخش جهت تسلط به مطالب و زیربخش هاست. با یک نگاه گذرا به نظر نمی رسد درس نامه ها با نکات خیلی متفاوت یا با وجه تمایز زیاد و نگاهی متفاوت با کتاب های انتشارات های دیگر نوشته شده باشند. از طرفی می توان علت این موضوع را کلیشه ای بودن این سه مبحث در فیزیک دانست. ولی با توجه به اینکه خیلی سبز همیشه یک نشر خلاق بوده ، به جرات می توان گفت توقع ما از شما بیشتره! تست های این کتاب یکی از کامل ترین بانک های تست فیزیک یازدهم میباشد این تست ها گلچینی از تست های طبقه بندی شده تالیفی و سراسری می‌باشند.روند این تست ها از آسان به سخت میباشد. غالب این تست ها متوسط رو به سخت هستند و کاملا مطابق با سطح و سبک کنکور های سراسری اخیر هستند روند این تست ها مطابق با درسنامه میباشد و طبقه بندی خوبی دارد .
با مطالعه‌ و بررسی کامل درسنامه های این کتاب می‌توانید به پرسش‌های تشریحی که بعد از این درس‌نامه‌ها ارائه شده است، پاسخ دهید. پاسخ‌نامه‌ی تشریحی این سوالات در پایان هر فصل برای یادگیری کامل و تسلط به آموزه های دانش‌آموزان بیان شده و با مطالعه‌ی آن می‌توان به نکات ریز و با اهمیت مباحث دسترسی پیدا کنید. علاوه بر پاسخ‌نامه‌ی تشریحی، پاسخ‌نامه‌ی کلیدی این سوالات در انتهای کتاب آورده شده است.
درباره نویسنده
کتاب فیزیک یازدهم تجربی با همکاری مشترک رضا سبزمیدانی، نوید شاهی و ایمان سلیمان‌زاده در 398 صفحه گردآوری شده است.

سری کتاب
سری کتاب های کتاب پرسش های چهار گزینه ای انتشارات خیلی سبز
عرفا با فرمت درسنامه مفصل و تست های میان وعده ، تست های ترکیبی و در انتها پاسخنامه ی زیادی تشریحی تولید شدن. یه جورایی قابل تحسینه ، البته بیشتر دانش آموز پسنده و ظاهرا هم همین مهمه!

درسنامه
درسنامه های مصور و دو رنگ با ادبیات یه مقدار جدی تر از خیلی سبز که من نمی دونم در حین مطالعه برای دانش آموزان و با کتابای وزین و جدی آموزش و پرورش خیلی محترم بالا اومدن تمرکز ایجاد می کنه ، به نظر خیلی کامل میاد مثل بقیه کتابای این نشر . روند این درسنامه ها مطابق با کتاب درسی میباشد و روندی ساده به سخت دارد . با صفحه آرایی خوب تمام عکس ها ، مدار ها و میدان ها در درسنامه این کتاب دارای توضیحات کامل هستند. این متون خیلی کوتاه یا خیلی طولانی نیستند و حجم درسنامه ها مناسب است. در درسنامه ها مثال هایی برای تثبیت اطلاعات آمده که به نظر خیلی مفید است.


 

درسنامه 
پاسخنامه تشریحی
استفاده از شکل ها

نوشتارجدی
چاپ دو رنگ 
عدم استفاده از ویدیو

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید