ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب پرسش های چهار گزینه ای فیزیک دوازدهم ریاضی خیلی سبز جلد 1

انتشارات : خیلی سبز

نوع محصول : کمک آموزشی، فقط تست

رشته : ریاضی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : همه داوطلبان کنکور

توضیحات بیشتر..

تست فیزیک دوازدهم رشته ریاضی جلد سوال انتشارات خیلی سبز با همکاری رضا سبزه میدانی ، نوید شاهی ، پگاه اسدی ، ایمان سلیمان زاده و جمال خم‌خاجی در 284 صفحه و با 2667 تست ، با شعار تست به همراه آموزش مفهومی به تأليف رسيده است . جامعه هدف اصلی این کتاب داوطلبان کنکور سراسری هستند که با تكيه بر اين كتاب، شناخت خود از مبانی و مباحث مندرج در كتاب‌های فيزيک دوازدهم ریاضی را تقويت خواهند كرد . از سوی دیگر دانش آموزان دوازدهمی با توجه به اهمیت آموزش تشریحی و امتحانات نهایی قطعا می توانند از درس نامه های کامل این کتاب برای آمادگی علمی تشریحی خود نیز استفاده کنند . هر فصل این کتاب شامل سه گروه تست است :
تست های آموزشی و استاندارد
تست های آزمونک ها و آزمون جامع که در انتهای هر فصل قرار دارد
تست های سری z که سطح سختی بیشتر دارند
مولفان با شناخت جامع و اصولی از زوايای متفاوت مبحث فيزيک منبعی موثق از درس‌نامه‌های تشريحی و همچنين تست‌های چهارگزينه‌ای از كنكورهای سراسری سال‌های اخير، آزمون‌های آزمايشی سازمان سنجش و... را گردآوری كرده و در اختيار دانش آموزان قرار داده‌اند . اين امكان در اختيار شما قرار گرفته تا پس از مطالعه‌ و بررسی درس‌نامه‌ها و دامنه سوالات كتاب در جلد دوم ، برای ارزيابی سرعت عمل و علم خود از فيزيک، با «تست‌های آزمونک» مندرج در كتاب، علم خود را در اين حوزه مورد ارزيابی قرار دهيد. در انتهای کتاب پاسخ‌نامه‌ی کلیدی ارائه شده و در جلد دوم این کتاب پاسخ تشریحی تمام سوالات آورده شده است. مباحث این کتاب در شش فصل به شرح زیر در اختیار شماست :
حرکت شناسی با 700 تست
دینامیک با 585 تست
نوسان و موج با 567 تست
برهم‌کنش‌های موج با 441 تست
آشنایی با فیزیک اتمی با 178 تست
آشنایی با فیزیک هسته ای با 195 تست
سطح سختی استاندارد ، تعداد مناسب و کافی تست در چند سطح ، فونت و صفحه آرایی چشم نواز و مطالب علمی این کتاب را برای شما قابل تامل می کند . از مزایای مهم این کتاب ارائه رایگان جلد دوم پاسخنامه تشریحی و درسنامه در اپلیکیشن kheilibooks App است . در صورت عدم تمایل به خرید جلد پاسخنامه به صورت چاپی ، نسخه تحت وب آن را رایگان در اختیارتان گذاشته اند . ظاهرا بالاخره نشرهای کمک آموزشی ، هم به تکنولوژی روز لبخند زدند و هم به جیب شما فکر کردند!
سری کتاب
سری کتاب های کتاب پرسش های چهار گزینه ای انتشارات خیلی سبز
عرفا با فرمت درسنامه مفصل و تست های میان وعده ، تست های ترکیبی و در انتها پاسخنامه ی زیادی تشریحی تولید شدن. یه جورایی قابل تحسینه ، البته بیشتر دانش آموز پسنده و ظاهرا هم همین مهمه

تست و تمرین و پاسخنامه تشریحی
تست ها بر اساس آسان به سخت در کتاب چیده شده اند و برخی تست ها شماره رنگی دارند . تست های رنگی همان تست های تیپ هستند که یادگیری آن ها برای شما واجب است . در این کتاب دو گروه تست قابل مشاهده است :
تست های آدرس دار
سراسری داخل و خارج از 81 تا 97
ق.م که مخفف تست های کنکور سراسری قبل از میلاد شما کنکوریای عزیزه!
تست های بدون آدرس یا تست های تالیفی

 

 

پاسخنامه کلیدی
تست های متنوع با سطح بندی
ارائه رایگان جلد پاسخ

درسنامه در جلدجدا
عدم استفاده از محتوای افزوده آموزشی

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید