ورود به آزمون

بررسی تخصصی کتاب پرسش های چهار گزینه ای ریاضیات تجربی جامع کنکور خیلی سبز‌ جلد 2

انتشارات : خیلی سبز

نوع محصول : کمک آموزشی، آموزش و پاسخنامه

رشته : تجربی

مناسب : شروع در ابتدا یا اواسط سال

گروه کاربری : دانش آموزان مستعد

توضیحات بیشتر..

کتاب پاسخنامه ریاضیات تجربی جامع انتشارات خیلی سبز‌ که یکی از کتاب های مطرح در بازار می باشد شامل پاسخ های خیلی تشریحی و آموزشی است. جلد پاسخ ریاضی تجربی خیلی سبز 404 صفحه و شامل 3346 پاسخ تشریحی برای دانش آموزان متوسط و یا قوی با معلومات نسبی می باشد . جلد اول همراه با درسنامه تست‌های کنکور و  تالیفی از تمامی تمارین ، فعالیت ها و کار در کلاس ها به همراه پاسخنامه تشریحی در جلد دوم جهت تثبیت درس بعد از هر مبحث آمده که تعداد زیاد این تست‌ها و تعداد زیرفصل ها باعث جا نماندن نکات مهم کتاب درسی  می شود که خود از نقات قوت کتاب به حساب می آید . سپس به پرسش های چهارگزینه‌ای می رسیم که میزان سختی آنها به صورت پلکانی و از آسان به سخت ترتیب شده اند . کتاب تست ریاضیات تجربی از هجده فصل به شرح زیر تشکیل شده است :
تابع با 523 پاسخ
مثلثات با 344 پاسخ
حد و پیوستگی با 300 پاسخ
مشتق با 306 پاسخ
کاربرد مشتق با 157 پاسخ
هندسه با 143 پاسخ
احتمال با 254 پاسخ
مجموعه با 80 پاسخ
الگو و دنباله با 127 پاسخ
توان های گویا و عبارت های جبری با 131 پاسخ
قدرمطلق و جزصحیح 102با پاسخ
معادله درجه دوم و سهمی با 170 پاسخ
معادله و نامعادله و تعیین علامت با 77 پاسخ
هندسه تحلیلی با 95 پاسخ
توابع نمایی و لگاریتمی با 148 پاسخ
شمارش بدون شمردن با 141 پاسخ
هندسه با 142 پاسخ
آمار با 99 پاسخ
در انتهای کتاب سوالات آزمون سراسری داخل و خارج کشور نیز قرار گرفته است . در صورت عدم تمایل به خرید جلد دوم ، پاسخنامه تشریحی در جلد دوم به صورت PDF  در اپلیکیشن kheilibooks App برای شما قابل دانلود است .
سری کتاب
سری کتاب های کتاب پرسش های چهار گزینه ای انتشارات خیلی سبز
عرفا با فرمت درسنامه مفصل و تست های میان وعده ، تست های ترکیبی و در انتها پاسخنامه ی زیادی تشریحی تولید شدن. یه جورایی قابل تحسینه ، البته بیشتر دانش آموز پسنده و ظاهرا هم همین مهمه
درسنامه
این جلد صرفا حاوی پاسخ تشریحی است و درس نامه ها در جلد اول قرار گرفته است .

درباره مولف
سروش معینی
نویسنده معروف ترین کتاب ریاضیات تجربی کشور (قبل ورود اسم دوستانی که اسمشون در پایین ذکر شده به عنوان همکار مولف!) کتاب ریاضیات تجربی انتشارات خیلی سبز ، ایشان چندین بار تا به حال در مقاطع مختلف کارشناسی ، کارشناسی ارشد رتبه ی تک رقمی کنکورهای سراسری شده و توانسته است تا با مدرک درجه یک از دانشگاه صنعتی شریف فارغ التحصیل گردد. تالیف  ریاضیات جامع تجربی (خیلی سبز)، ریاضیات جمع بندی تجربی (خیلی سبز)، ریاضیات گسسته (خیلی سبز)، هندسه تحلیلی (خیلی سبز)، حساب دیفرانسیل و انتگرال (خیلی سبز)، جبر و احتمال (خیلی سبز) در رزومه ایشان می درخشد . سروش موئینی مدرس برنامه کنکور ۱، مسیر موفقیت و کارنامه ۲۰ در صدا و سیما و مدارس تیزهوشان تهران و شهرستان ها نیز می باشد .
رسول محسنی منش قبل تر ایشان در انتشارات الگو رویت شده بودن که الان در کنار آقا سروش عزیز در خیلی سبز قلم می زنند . از مدرسین جوان و فعال که در مدارس مختلف تهران از جمله علامه حلی دو هستند .
کوروش اسلامی : ببخشید ولی ایشان را نمی شناسم ! کسی اطلاعات داره کامنت بذاره ما بعد استعلام معرفیشون کنیم !

 

PDF پاسخنامه تشریحی رایگان
تیپ تست های متنوع
درسنامه در جلد سوال
درسنامه بر اساس کتاب درسی

کیفیت متفاوت در فصل ها 
عدم همگونی بین تالیف ها

هنوز بازخوردی وجود ندارد

اولین بازخورد برای این محصول باشید