ورود به آزمون
مصوبه مجلس نباید بر مدارس سمپاد اثر منفی بگذارد  1398-7-26   5 دقیقه

مصوبه مجلس نباید بر مدارس سمپاد اثر منفی بگذارد


اگر این مصوبه قانون شود و دولت شکل اجرای آن را مشخص کند، نباید تاثیری منفی بر عملکرد گذشته و آینده مدارسی مانند سمپاد و نمونه دولتی داشته باشد؛ بنابراین تا هنگامی که در شورای نگهبان تایید نشود و به دولت ابلاغ نگردد، روش گذشته مدارس اجرایی خواهد شد.


ادامه مطلب
وزیر آموزش و پرورش: ۱.۵ درصد کودکان کشور از تحصیل بازمانده‌اند‌  1398-7-25   1 دقیقه

وزیر آموزش و پرورش: ۱.۵ درصد کودکان کشور از تحصیل بازمانده‌اند‌


وزیر آموزش و پرورش با اشاره به بازماندن ۱.۵ درصد کودکان کشور از تحصیل گفت: ۲۳ هزار واحد آموزشی در کشور کمتر از ۱۰ دانش آموز دارد.


ادامه مطلب
مقصودی به گزارش تیم خبری هدف: به دنبال هدفمند کردن تدریس زبان انگلیسی در مدارس هستیم  1398-7-25   3 دقیقه

مقصودی به گزارش تیم خبری هدف: به دنبال هدفمند کردن تدریس زبان انگلیسی در مدارس هستیم


نماینده سبزوار در مجلس با بیان اینکه نمایندگان به دنبال حذف زبان انگلیسی در مدارس نیستند، گفت: نمایندگان با تدوین طرحی تلاش کرده‌اند تا شرایط تدریس سایر زبان‌های خارجی در مدارس فراهم شود.


ادامه مطلب
چگونه موفقیت را باور داشته باشیم  1398-7-24   3 دقیقه

چگونه موفقیت را باور داشته باشیم


چگونه موفقیت را باور داشته باشیم ؟ یک سوال یا یک شعار ؟ تاثیرات تلقین را همه ما می دانیم ولی باور داشتن ربطی به تلقین ندارد . باور میزان سرعت و قدرت شما را در نیل به اهدافتان میسازد . صبح خود را با جملات مثبت شروع کنید


ادامه مطلب
تقویم روانی کنکور  1398-7-24   2 دقیقه

تقویم روانی کنکور


از زمانی که کار را شروع می کنید تا زمانی که در آزمون ورودی دانشگاه شرکت می کنید مسیر یکنواختی را پیش رو ندارید و در طی آن اکثر داوطلبان دچار فراز و نشیب های فراوان می شوند. در این افت و خیزها، برخی میدان را رها می کنند. برای این که شما چنین نکنید، لازم است از وضعیت این دوره آگاه شوید. اتفاقات این دوره، در مورد اکثریت داوطلبان صادق است . تقویم روانی کنکور ، به شما گوشزد می کند که این رویه تکراری ، صرفا برای شما ایجاد نمی شود . نحوه مدیریت شما در این ایام میتواند شرایط را به نفعتان تغییر دهد . 


ادامه مطلب