امکان تدریس ۵ زبان خارجی در کنار انگلیسی در مدارس  1398-7-30   2 دقیقه

امکان تدریس ۵ زبان خارجی در کنار انگلیسی در مدارس


دبیرکل شورای عالی آموزش‌وپرورش با اشاره به اینکه طبق مصوبه این شورا امکان آموزش ۵ زبان خارجی دیگر در کنار انگلیسی در مدارس وجود دارد، گفت: طرح مجلس برای رفع انحصار از زبان انگلیسی مخالف عدالت آموزشی است.


ادامه مطلب
​​​​​15 اصل برنامه ریزی  1398-7-30   3 دقیقه

​​​​​15 اصل برنامه ریزی


​​​​​15 اصل برنامه ریزی ، تمام آنچه به عنوان پایه های اولیه ی حرکت نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد . همه شما از اهمیت برنامه ریزی برای پیشرفت تجصیلی مطلع هستید ، اما در واقعیت چند بار برنامه ریزی موفق داشته اید ؟ 


ادامه مطلب
سند تحول آموزش و پرورش به مجموعه‌ از راهبردها تبدیل شود  1398-7-29   2 دقیقه

سند تحول آموزش و پرورش به مجموعه‌ از راهبردها تبدیل شود


به گزارش باشگاه خبری هدف به نقل از  روابط عمومی شورای عالی آموزش و پرورش؛ حجت‌الاسلام عبدالکریم بهجت پور با بیان اینکه سند تحول بنیادین و مساله تحول موضوعی است که دامنه‌ای از تغییرات را ایجاد می‌کند، افزود: برای تغییر ساختاری و محتوایی از یک نقطه ‌به ‌نقطه دیگر، باید مجموعه گام‌های موثر مشخص شود.


ادامه مطلب
200 مورد صندلی‌فروشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی  1398-7-29   3 دقیقه

200 مورد صندلی‌فروشی در دانشگاه‌های علوم پزشکی


موارد مشخص شده در این خصوص مربوط به دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت است که از حدود یک سال قبل این پرونده پیگیری شده و موارد مختلفی از فروش صندلی در دانشگاه‌ها محرز شده است.


ادامه مطلب
رأی دیوان عدالت اداری بر بلامانع شدن شرکت در کنکور سراسری پس از دو بار پذیرفته شدن  1398-7-29   1 دقیقه

رأی دیوان عدالت اداری بر بلامانع شدن شرکت در کنکور سراسری پس از دو بار پذیرفته شدن


رئیس سازمان سنجش آموزش کشور گفت: رأی هیأت عمومی دیوان عدالت اداری مبنی بر بلامانع شدن شرکت در کنکور سراسری پس از دو بار پذیرفته شدن در این آزمون ها، در حکم قانون است، اما هنوز به این سازمان ابلاغ نشده است.


ادامه مطلب