علاوه بر انتگرال مباحث دیگری هم از کتاب درسی حذف شده است  1398-11-19   4 دقیقه خواندن

علاوه بر انتگرال مباحث دیگری هم از کتاب درسی حذف شده است


به گزارش خبرنگار انتشارات هدف، حجت الاسلام علی ذوعلم رئیس سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی و رئیس ستاد پیگیری گام دوم انقلاب در برنامه تلویزیونی پرسشگر که شامگاه گذشته با موضوع ' نظام آموزشی و گام دوم انقلاب ' به روی آنتن شبکه آموزش سیما رفت با بیان اینکه از میان کلیدواژه‌های گام دوم انقلاب، چند کلید واژه مرتبط با تعلیم و تربیت را عرض می‌کنم گفت: کلیدواژه نخست، جوانان است که پایه‌های ارزشی و نگرشی آنها در آموزش و پرورش نهاده می‌شود. جوانان چگونه باید تربیت شوند که بتوانند در گام دوم انقلاب نقش آفرینی کنند و رسالت عظیم خود را در تمدن سازی ایفا کنند؟


ادامه مطلب
 آخرین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد  1398-11-19

آخرین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه بیش از ۱۱۶ هزار نفر در آزمون سراسری سال ۹۹ ثبت‌نام کردند، آخرین آمار داوطلبان کنکور اعلام شد، گفت: این فرصت ۲۴ بهمن ماه پایان می‌پذیرد.


ادامه مطلب
آغاز ثبت نام کنکور از فردا  1398-11-15

آغاز ثبت نام کنکور از فردا


مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر این‌که ثبت نام برای کنکور سال ۱۳۹۹ از فردا چهارشنبه ۱۶ بهمن‌ماه آغاز می‌شود، گفت: این آزمون در روزهای ۱۲ و ۱۳ تیرماه سال ۱۳۹۹ در حوزه‌های امتحانی سراسر کشور برگزار می‌شود. آغاز ثبت نام کنکور از فردا هیجان و انگیزه ای دوباره به کنکوری های 99 وارد می کند .


ادامه مطلب