هشدار کارشناسان به افزایش کرونا در سیزده بدر  1399-1-9   3 دقیقه خواندن

هشدار کارشناسان به افزایش کرونا در سیزده بدر


درحالی که متخصصان حوزه سلامت نسبت به گسترش ویروس کرونا در روز سیزده بدر ابراز نگرانی می‌کنند، مشاور رئیس سازمان نظام روان‌شناسی و مشاوره ایران با تاکید بر توجه به طرح «فاصله‌گذاری اجتماعی» به مردم هشدار داد که اگر برای برگزاری آئین سیزدهمین روز نوروز وارد پارک‌ها و بوستان‌ها شوند ممکن است انتقال دهنده ویروس کرونا باشند و اگر افراد مسائل بهداشتی را رعایت کرده بودند شاید امروز وضعیت بهتر بود اما هنوز هم دیر نشده است.


ادامه مطلب
استمرار آموزش مجازی دانشگاه صنعتی شریف تا پایان فروردین  1399-1-9   2 دقیقه خواندن

استمرار آموزش مجازی دانشگاه صنعتی شریف تا پایان فروردین


به گزارش خبرگزاری مهر، هیئت رئیسه دانشگاه شریف با تشکیل جلسه مجازی بر لزوم تداوم فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی در دانشگاه شریف تاکید کرد. در این جلسه که به موضوع ادامه فعالیت دانشگاه بعد از تعطیلات نوروز اختصاص داشت، دکتر رشتچیان معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی گزارشی از نحوه تشکیل کلاس‌ها ارائه کرد.


ادامه مطلب
دانشگاه آزاد در افزایش ترم تحصیلی تابع ستاد ملی مبارزه با کروناست  1399-1-9   3 دقیقه خواندن

دانشگاه آزاد در افزایش ترم تحصیلی تابع ستاد ملی مبارزه با کروناست


سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی گفت: برای افزایش طول ترم تحصیلی منتظر تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا هستیم و هر تصمیمی که گرفته شود تابع آن خواهیم بود. احمد حیدری سخنگوی دانشگاه آزاد اسلامی در گفت وگو با خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، درباره اقدامات دانشگاه آزاد برای آموزش مجازی دانشجویان گفت: دانشگاه آزاد بزرگترین دانشگاه حضوری جهان است و بیش از یک میلیون و ۱۰۰ هزار دانشجو در همه رشته‌ها و همه مقاطع دارد.


ادامه مطلب