image 1398-10-23

اردوی آنلاین نوروز ، راه حل هوشمند

به ایام طلایی نوروز که نزدیک می‌شویم این سؤال در ذهن دانش‌آموزان شکل می‌گیرد که از این فرصت بسیار مهم ، چطور استفاده کند؟ تعطیلات نوروز فرصتی است که به دور از هیاهوی مدرسه و کلاس ، تمام وقت و انرژی‌تان در اختیار خودتان باشد تا برنامه‌های عقب افتاده را جبران کنید و به تقویت نقاط قوت خود بپردازید. تجربه سال‌های قبل گواه آن است که اغلب دانش‌آموزان موفق از ایام عید نهایت استفاده را کرده‌اند در این یادداشت به این سؤال می‌پردازیم که از ایام عید چطور استفاده کنیم؟
گزینه‌ای به نام اردوی نوروزی
معمولا موسسات و یا مدارس در ایام عید، اردوی نوروزی برگزار می‌کنند و سعی می‌کنند فضایی مناسب برای مطالعه مهیا کنند و اغلب یک برنامه مطالعاتی در آغاز اردو پیشنهاد می‌شود و تعداد محدودی کلاس رفع اشکال نیز در نظر گرفته می‌شود. امّا عمده تمرکز برنامه روی این نکته است که وقت دانش‌آموز در اختیار خودش باشد تا طبق نیازهای درسی‌اش عمل کند.

از اصلی ترین معایب اردوهای حضوری نوروز ، ایجاد فضای رقابتی ناسالم و استرس‌زا و اضطرابی که بر اثر مقایسه دانش‌آموزان با دیگران ایجاد می‌شود اغلب روحیه دانش‌آموز را به هم می‌ریزد، هر چقدر هم بر این نکته تأکید شود که خودتان را با خودتان مقایسه کنید باز هم تأکید دانش‌آموزان برعقب افتادگی‌هایشان و توجه ویژه به موفقیت دیگران است که این موضوع  آن‌ها را به شدت نگران و مضطرب می‌کند.
کلاس‌ها و برنامه‌های مطالعاتی تنظیم شده در اردو اغلب نمی‌تواند برای تمامی دانش‌آموزان با سطوح علمی مختلف مناسب باشد یعنی یک برنامه مناسب برای همه اصولاً وجود ندارد وقتی هم بخش‌هائی از برنامه برای دانش‌آموزان ضعیف حذف می‌شود احساس بدی به آن‌ها دست می‌دهد و و عقب بودن آنها را بیشتر به آنها تأکید می‌کند گاهی همین تغییرات اعتماد به نفس و روحیه دانش‌آموز را به هم می‌ریزد.  

اما راه حل چیست ؟ 

اردوی آنلاین عید  چیست ؟ اردوی آنلاین عید یک خلاقیت از همکاری مشترک سایت یه مشاور و آزمون آنلاین هدف هست . در اردوی آنلاین عید شما با برنامه ریزی هوشمند تحت وب ، مشاوره و پشتیبانی روزانه و آنلاین ، بررسی نتایج پیشرفت ، آزمون های مبحث روزانه ، ویدیو های مشاوره روزانه و کلی همکاری ها و همراهی های غیر قابل تصور مواجه خواهید بود . تاثیر ورود تکنولوژی به آموزش برای نسل شما فوق العاده موثره . اخبار اردوی آنلاین عید  رو در سایت دنبال کنید . 

سعی کنید که حتماً از اردوهای عید استفاده کنید، با این کار خیلی دغدغه هاتون مثل داشتن برنامه ای مناسب برطرف میشه .  چند روز قبل از عید معمولاً همه دچار یک بحران میشن و اون هم بی برنامگی به جهت روزهای پایان ساله، این زمان بهترین فرصت برای اینه که نقاط ضعفمون رو بهبود ببخشید.

اردوی آنلاین عید  تمام استاندارد های یک اردوی نوروزی مطالعاتی تمام عیار را دارد . برنامه استاندارد ، نظارت و مشاوره روزانه ، ویدیوهای استراتژی پیشروی ، ویدیوهای انگیزشی روزانه ، همراهی با برنامه های پیشروی ، ثبت برنامه هوشمند و تحت وب ، آنالیز روزانه پیشروی ، آزمون های مبحثی مرتبط با برنامه انتخابی و کلی چیزای خوب دیگه .

شرکت کنندگان در اردوی آنلاین عید  می توانند با کمترین هزینه ، در هر جای ایران همراه آزمون های آنلاین هدف و سایت یه مشاور باشید . 

اشتراک گذاری در :

نظر شما درباره این مطلب