ورود به آزمون
image  1398-10-16   2 دقیقه و 30 ثانیه

همه چیز درباره آزمون آنلاین


تعریف آزمون آنلاین

 

با در نظر گرفتن اهمیت فوق العاده بالای آزمون مخصوصا در سال کنکور و همچنین فراهم آوردن امکان دسترسی تمام داوطلبان کنکور به منابع آموزشی ، آزمون و سایر منابع دیگری که می توانند فاکتورهای تاثیر گذاری در کسب موفقیت در کنکور سراسری باشند،

گروه آموزشی هدف اقدام به برگزاری آزمون آنلاین برای همه مقاطع و داوطلبان کنکور سراسری در رشته های تجربی و ریاضی و انسانی با کیفیتی منحصربه فرد کرده است. آزمون آنلاین ، سیستمی است که این امکان را می‌دهد تا دانش آموزان بتوانند در آزمونهایشان به صورت اینترنتی و آنلاین شرکت نمایند.

دانش آموزان این امکان را خواهند داشت تا در حوزه های مورد علاقه‌ی خود در آزمون های مختلفی که از مدتها قبل در سیستم پیاده سازی و تعریف شده است، شرکت نمایند.

 

مزایای آزمون آنلاین هدف

 

آزمون آنلاین هدف با حذف رفت و آمد جهت شرکت در امتحانات و دریافت نتیجه آن به شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با حذف هزینه های مربوط به طراحی، چاپ و تکثیر برگه های آزمونبه شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با حذف هزینه های مربوط به آماده سازی محل مورد نظر جهت برگزاری امتحانبه شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با امکان برگزاری در هر زمان و هر مکان در مقیاس دلخواهبه شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با امکان دریافت اطلاعات لازم توسط داوطلبین شرکت در آزمون از قبیل تکمیل فرمهای نظر سنجی اساتید و سخنرانان به شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با حذف کلیه هزینه های ریالی مکانی و زمانی جهت آرشیو اطلاعات داوطلبین، آزمونهای برگزار شده و نتایج اعلام شدهبه شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با مشاهده آنی جزئي ترين آماردر پايان برگزاري آزمون توسط مدير سيستم و مدیر واحد جهت تجزیه و تحلیل وضعیت آزمونبه شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با حذف مشکلات تکثير سؤالات؛ از قبيل اضافه يا کم بودن تعداد برگه ها نسبت به تعداد داوطلبان آزمون، ناخوانا بودن يا واضح نبودن سؤالات و تصاوير، محدوديت در  استفاده از تصاوير متحرک، فيلم و غيره... ، انباشته شدن سؤالات تکثير شده و ... کاسته شود.
آزمون آنلاین هدف با فرآیند تصحيح اوراق و اعلام نتايج در کسري از زمان به صورت کاملا هوشمند و بدون تأثير اشتباهات معمول انساني به شما کمک می کند .
آزمون آنلاین هدف با امکان اتصال به اس ام اس سرو جهت تسهیل و تسریع در اطلاع رسانی را به شما می دهد .
آزمون آنلاین هدف با رعایت همه استانداردهای برنامه آزمونی و دوره ای خود شما را همراهی می کند . 

آزمون های آنلاین مبحثی 

آزمون آنلاین هدف برای تسریع و کارآمدی دوره های شما ، بخشی به نام آزمون مبحثی را برای شما در نظر گرفته است . آزمون مبحثی هدف می تواند در اردوی نوروز ، دوره جمعبندی کنکور و همچنین پیشروی برنامه ای از ابتدای تابستان همراه شما باشد .

از مزایای آزمون مبحثی هدف ، امکان مقایسه وضعیت پیشروی لحظه ای شما با رقبای آزمونتان هست . همچنین جمعبندی درصد ها و آرشیو تست هایی که زده اید ، شما را از سردرگمی بین کتاب های تست مختلف نجات می دهد . 

از مهمترین مزایای آزمون های مبحثی هدف امکان پیشروی با برنامه های درسی که توسط خودتان یا مشاورتان تنطیم شده ، است . در اینصورت اگر مشاور دارید ، میتواند درصد های شما را لحظه به لحظه دنبال کند . و مزیت مهم دیگر  و غیرقابل رقابت آن ، قیمت های بسیار پایین این خدمت ارزشمند است .

اشتراک گذاری در :

نظر شما درباره این مطلب