ورود به آزمون
چطور احساس خواب آلودگی نکنیم  1399-3-13   6 دقیقه خواندن

چطور احساس خواب آلودگی نکنیم


دانش آموزان هنگام مطالعه احساس خواب آلودگی میکنند برای همین اکثرا به دنبال راه حل برای آن می گردند. اما چه عواملی موجب می شود تا دانش آموزان هنگام درس خواندن، خستگی و خواب آلودگی سراغشان بیاید؟

5 توصیه مطالعاتی برای امتحانات  1399-3-13   5 دقیقه خواندن

5 توصیه مطالعاتی برای امتحانات


در این مقاله به نقل از روزنامه یونیورسیتی هرالد، پنج راه حل کاربردی برای مدیریت زمان و مطالعه مفید در آستانه فصل امتحانات توصیه شده که همراه با یک راه حل برای مدیریت استرس به موفقیتتان در امتحانات کمک می‌کند

خواب بهاری و مقابله با آن  1399-2-7   5 دقیقه

خواب بهاری و مقابله با آن


بیشتر افراد در فصل بهار احساس خواب آلودگی دارند و بیشتر از 11 ساعت از شبانه روز رو میخوابند یا تایم زیادی رو خواب آلود در رخت خواب میگذروند، این حالت کاملاً طبیعی است.

مطالعه کنکوری ها در اردیبهشت  1399-1-29   5 دقیقه خواندن

مطالعه کنکوری ها در اردیبهشت


راجب اهمیت نوروز باهاتون صحبت کرده بودیم. اگر شما فرصت مطالعاتی فروردین ماه رو از دست نداده باشید، به احتمال زیاد حداقل جمع بندی دروس پایه و نیم سال اول دوازدهم رو انجام دادید. کنکوری های عزیز در این 3 ماه باقی مانده که البته ...

چند روش برای مطالعه صحیح و مطمئن در دوران کرونایی  1399-1-20   4 دقیقه خواندن

چند روش برای مطالعه صحیح و مطمئن در دوران کرونایی


مطالعه فرآیندی فعال و پویاست و برای رسیدن به این هدف لازمه با چشماتونم مطالب رو بخونید. باید در زمان مناسب مطالب رو با صدای بلند برای خودتون بگید و از نکات مهمش خلاصه برداری کنید که هم بتونید از همون دست نوشته ها بخصوص شب امتحان به عنوان منبع مرور استفاده کنید و خیلی سریع مطالب مهم رو مجدداً یادآوری کنید.