ورود به آزمون
چه نوع استراحتی مناسب داوطلبان کنکور است؟  1399-1-10   4 دقیقه خواندن

چه نوع استراحتی مناسب داوطلبان کنکور است؟


استراحت شما داوطلبان عزیز باید طبق اصولی باشه که براتون مثمر ثمر باشه، مکان استراحت شما باید به دور از دغدغه و تشویش و شلوغی باشه و در فضایی باشد که به شما آرامش القا میکند. ممکنه این مکان منزل شما باشه یا پارک نزدیک خونتون یا....

چگونه اراده خود را تقویت کنیم  1399-1-8   3 دقیقه خواندن

چگونه اراده خود را تقویت کنیم


میخوایم چند تا روش به شما بگیم که اگه روش کار کنین قدرت اراده تون برای رسیدن به هدفاتون بیشتر میشه. قدرت اراده از مغز ما بلند میشه و مغز هم مثل یه ماهیچه میمونه، نیاز به ورزش و کار کردن برای عملکرد بهتر داره، هر چقدر بیشتر باهاش کار کنید و راهکارهایی که خدمتتون میگم رو به کار ببرید، قدرت مند تر میشه.

عادت های غلط در مطالعه کدامند ؟  1399-1-5   4 دقیقه خواندن

عادت های غلط در مطالعه کدامند ؟


برای کسب یک رتبه خوب ، فقط زیاد بودن ساعت مطالعه کافی نیست و باید خوب هم درس بخونید . قدم اول برای خوب درس خوندن ، تمرکز داشتن موقع مطالعه است و بهترین راه برای افزایش تمرکز ، پرهیز از کارهاییه که باعث از بین رفتن تمرکز می شن . مثل : دراز کشیدن موقع درس خوندن : چون دراز کشیدن باعث کسل شدن و سنگین شدن چشم ها و در نهایت خوابیدن می شه .

مرور مطالب و دروس در ایام باقی مانده  1398-12-28   5 دقیقه خواندن

مرور مطالب و دروس در ایام باقی مانده


کنکوریای عزیز با توجه به اینکه شما الان در بازه ی ماه های پایانی مطالعه کنکور هستید لازم دونستیم راجب مرور مطالب باهاتون صحبت کنیم. با توجه به شرایط ویژه پیش اومده و تعطیلات کرونایی مدارس، 2 احتمال وجود داره، 1- برگزاری کنکور در زمان مقرر در تیرماه، 2- برگزاری کنکور با کمی تاخیر در مرداد ماه، در هر 2 حالت، تایم نسبتاً محدودی باقی مونده و شما تا الان بهتره که، حداقل مرور نیم سال اول، سال دوازدهم رو انجام داده باشید ولی به این علت که ممکنه این کار رو اصولی انجام نداده باشید و مشاور نداشته باشید، تصمیم گرفتیم کامل موضوع مهم مرور، رو براتون توضیح بدیم.

انتخاب آزمون و تحلیل آزمون  1398-12-26   4 دقیقه خواندن

انتخاب آزمون و تحلیل آزمون


شرکت در آزمون از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. شما هدفتون موفقیت در کنکور است و باید برای رسیدن به این هدف بزرگ، اون رو به چندین بخش و قسمت کوچک تر و ساده تر تقسیم کنید، این بخش های کوچک، آزمون های آزمایشی آنلاین یا حضوری شما هستند و هدف شما باید در طول سال کنکور موفقیت و افزایش تراز در این آزمون ها باشد.