ورود به آزمون
نکات واجب برای تحصیل در شهری دیگر و زندگی در خوابگاه  1398-9-14   4 دقیقه و 30 ثانیه

نکات واجب برای تحصیل در شهری دیگر و زندگی در خوابگاه


بسیاری از فار غ التحصیلان دانشگاهی (به ویژه آنها که در رشتۀ مورد علاقه شان پذیرفته شده اند) معتقدند که دوران دانشگاهی، دوست داشتنی ترین دوران تحصیل است؛ زیرا انسان درس های مورد علاقه اش را می خواند و در ضمن به یک بلوغ فکری رسیده است و میتواند دوستان بهتری را انتخاب کند و رابطه ای صمیمانه تر و منطقی تر با آنها داشته باشد؛ دورانی پر از شور، نشاط، حس جوانی و اوقات فراغت بیشتر برای لذت بردن از زندگی . در این میان، دانشجویانی که در شهری ديگر به دور از خانواده شان تحصیل می کنند،

از همین الان برنامه ریزی کن  1398-9-14   5 دقیقه

از همین الان برنامه ریزی کن


وقت آن است كه همه داوطلبان آزمون سراسري سال آينده، به يك برنام هريزي در مورد مرور سرفصل دروس بپردازند و تا پايان سال، با مطالعه دقيق و عميق تمام دروس خود به طور كامل، بر منابع سؤالات آزمون سراسري در گروه يا گرو ههاي آزمايشي كه داوطلب شركت در آن هستند، تسلط نسبي يابند و در ايام عيد نوروز و پس از آن، به تكرار و بازخواني دروس و رفع اشكالات درسي و همينطور تست زني در شرايط استاندارد و همسان با آزمون اصلي، كه همان جلسه آزمون سراسري است، بپردازند.

​​​​​15 اصل برنامه ریزی  1398-9-14

​​​​​15 اصل برنامه ریزی


​​​​​15 اصل برنامه ریزی ، تمام آنچه به عنوان پایه های اولیه ی حرکت نیاز دارید را در اختیار شما قرار خواهد داد . همه شما از اهمیت برنامه ریزی برای پیشرفت تجصیلی مطلع هستید ، اما در واقعیت چند بار برنامه ریزی موفق داشته اید ؟ 

یادداشت برداری به روش نمودار درختی  1398-9-10   3 دقیقه و 30 ثانیه

یادداشت برداری به روش نمودار درختی


همه ما از اهمیت یادداشت برداری مطلع هستیم و هر شخص بر اساس نیاز و علاقه مندی خود الگویی را برای این کار انتخاب می کند . از طرفی وابسته به نوع درس و نوع نیازتان می توانید از چند الگوی یادداشت برداری متفاوت استفاده کنید .

یادداشت برداري به روش درخت حافظه  1398-9-10   3 دقیقه و 30 ثانیه

یادداشت برداري به روش درخت حافظه


اساس کار در یادداشت برداري به روش درخت حافظه به اینگونه است که موضوع اصلی و درجه ي اهمیت مطالب و ارتباط بین آنها ، به صورت کاملاً مشخّص نشان داده میشود و به راحتی میتوان مطالب جدید را به درخت حافظه ي تکمیل شده ، اضافه کرد ،