ورود به آزمون
پایان نیمسال اول  1398-9-17   3 دقیقه

پایان نیمسال اول


تا اینجا تلاش کردیم ذهن خلاق و مدیریتی شما را فعال کنیم و به کار بگیریم و هم چنان دست در دست ما بیایید در همان جاده ادامه دهیم.

قوانین موفقیت در کنکور  1398-9-17   3 دقیقه و 30 ثانیه

قوانین موفقیت در کنکور


افراد موفق چگونه موفق شدند؟ اما راهنما و قوانین این راه چیست؟ چه باید کرد تا به موفقیت رسید؟قوانین موفقیت در کنکور چیست؟ آیا تا به حال با خود اندیشیده اید که رمز موفقیّت انسانهای موفق چه بوده است؟! ب

ورزش ، تفریح و کنکور  1398-9-17   4 دقیقه

ورزش ، تفریح و کنکور


آیا در کنار درس خواندن برای کنکور، میتوان ورزش هم کرد؟اگه من ورزش کنم برای کنکورم مشکلی پیش میاد؟چه ورزشهایی انجام بدم تا بهتر درس بخونم؟اصلاً ورزش کردن تأثیری تو درس خوندن داره؟من همینجوریش وقت ندارم درس بخونم، بعد شما میگی ورزش هم بکنم؟

تغذیه کنکوریها  1398-9-17   3 دقیقه و 30 ثانیه

تغذیه کنکوریها


خب رسیدیم به مبحث جذاب و مهمّ خوراکیها و تغذیه کنکوری ها . در مورد چگونگی غذا خوردن و اینکه برای موفقیّت در کنکور چه چیزهایی را بهتر است بخوریم، صحبتهای زیادی شنیده ايم ولی در این مقاله، پیشنهاداتی را که بیشتر به درد امسال ما بخورد، با هم بررسی میکنیم :

اتلاف وقت و کنکور  1398-9-17   5 دقیقه

اتلاف وقت و کنکور


اكثرداوطلبان کنکور از كمبود وقت براي درس خواندن شكايت ميكنند. اگر فعاليت درسي آنها را بررسي كنيم، متوجه ميشويم كه آنها كمبود وقت ندارند، بلكه زمان زيادي را تلف ميكنند. در واقع اكثر کنکوری ها به جاي «كمبود وقت» با مشكل «اتلاف وقت» مواجه هستند .