ورود به آزمون
پرخوابی  1398-10-13   2 دقیقه و 30 ثانیه

پرخوابی


پرخوابی یعنی اینکه یک فرد بیشتر از زمانی که نیاز داره بخوابه و حتی با یه چرت در طول روز نتونه بر خوابش غلبه کنه. مدت زمان خواب انسان با توجه به سنوسالش متفاوته و برای داوطلبان کنکور که عموماً ۱۷، ۱۸ یا ۱۹ سال سن دارن، زمان مورد نیاز حدود ۷-۸ ساعته و اگه کسی این مقدار خواب براش کافی نباشه، فردی پرخواب نامیده میشه.

زمانبندی مناسب برای درس خواندن  1398-10-12   2 دقیقه

زمانبندی مناسب برای درس خواندن


چه زمانبندی ، مناسب درس خواندن دانش آموزان است؟ چند ساعت درس بخونم؟ از کی شروع کنم؟ میتونم شب درس بخونم؟ برای هر درس چقدر وقت بذارم؟ چقدر استراحت کنم؟ زمانبندی مناسب برای درس خواندن ، سوال و مانع ذهن بسیاری از شماست . برای پاسخ به سوالتان با مشاوران انتشارات هدف در این مقاله همراه باشید .

مقابله با خواب آلودگی  1398-10-8   2 دقیقه و 30 ثانیه

مقابله با خواب آلودگی


راههای مقابله با خواب آلودگی چیست؟ چیکار کنم تا موقع درس خوندن خوابم نبره؟ چیکار کنم سر کلاس خستگیم کمتر بشه؟ چه جوریه که هم خوابم به اندازه است و هم خورد و خوراکم، ولی همش خستم؟ از اونجایی که هر چیزی یه علتی داره، برای مقابله کردن با خواب آلودگی هم باید دید چرا احساس خواب آلودگی شما از بین نمیره؟!

استفاده از تلفن همراه  1398-10-5   2 دقیقه و 30 ثانیه

استفاده از تلفن همراه


اعتیاد به تلفن همراه و شبکه های اجتماعی یکی از دردسرهای جدید مردم تو عصر تکنولوژیه. تا جایی که بعضیها همین که از خواب بیدار میشن، سرشون رو میکنن تو گوشی و براشون فرقی نداره که دستشویی باشن، پشت فرمون ماشین یا حتی وسط خیابون! فقط وقتی دست از پیامک زدن و یا گشت و گذار تو شبکههای اجتماعی میکشن که مجبور به خوابیدن شده باشن و فردا هم دوباره روز از نو و روزی از نو!

کتاب تست خوب چه ویژگیهایی دارد؟  1398-10-2   3 دقیقه

کتاب تست خوب چه ویژگیهایی دارد؟


کتاب تست خوب چه ویژگیهایی دارد؟ این همه کتاب ، کدوم رو بخرم؟ کتابی که تست تألیفی داره، خوبه؟ کتابی که جواب تست رو تستی داده بهتره یا تشریحی؟ کتاب کم حجم خوبه یا پرحجم و قطور؟